Якій мові віддаєте перевагу?
Русский або Українська
МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД з 10:00 до 15:00!
Каталог

Fiskars - інструмент для саду

Коли мова заходить про компанії, що займаються садовим інвентарем, більшість споживачів зазвичай згадує таких виробників, як Husqvarna, Stihl або Stiga. І дійсно, ці компанії славляться своїми міні-тракторами та райдерамі. Але ж для роботи в саду потрібні не тільки ці пристрої, а й безліч різних дрібних пристосувань. І саме в цій області працює фінська компанія Fiskars.

Асортимент продукції Fiskars дуже широкий, для повного перерахування всіх товарів, що випускаються буде потрібно не одна стаття. Сама ж компанія вважає за краще ділити його на три основні категорії - садові інструменти, товари для дому та ножиці.

Садові інструменти Fiskars

У категорію садових інструментів входять такі товари, як граблі, сокири, секатори, сучкорізи, пили, інструменти для прибирання ділянки, всілякі пристосування для прибирання снігу та льоду, інструменти для догляду за грунтом, різні аксесуари та багато іншого. Головне, що об'єднує всі ці товари - висока якість й добра ергономіка. Наприклад, садові пилки Fiskars Xtract відрізняються не тільки гостротою, але й досить незвичайною конструкцією, що полегшує використання інструменту. Зроблений такий пилкою зріз буде акуратним, дереву не буде завдано сильного шкоди.

У категорію товарів для будинку входять не тільки ножі та ріжучі інструменти, але й різні приладдя для кухні, а також посуд і аксесуари. Ці товари також можна виділити за високу якість і зручність в повсякденному використанні.

Ножиці Fiskars

Що ж стосується ножиць, то виробник не випадково виділив їх в окрему категорію. Справа в тому, що ножиці Fiskars стали своєрідним еталоном того, якою має бути ця продукція. Вперше представлені в 1967 році, ці ножиці відразу ж привернули до себе увагу не тільки хорошою ергономікою, але і незвичайним дизайном. Відмінною особливістю цих ножиць стали помаранчеві ручки з пластика - цей матеріал був застосований для виробництва ножиць вперше, що дозволило помітно знизити вагу інструменту.

Помаранчевий колір активно використовується й понині, причому не тільки в ножицях, ставши своєрідною візитною карткою продукції Fiskars. Більш того, він зареєстрований як товарна марка Fiskars Orange. Що ж стосується вибору моделей, то передбачені ножиці на всі випадки життя - універсальні, для квітів, для риби тощо. За роки виробництва компанія випустила вже більше мільярда ножиць, а деякі моделі навіть виставлені в Музеї дизайну в Гельсінкі.

Цікаво, що історія компанії Fiskars налічує вже не одне століття. Заснована вона була 1649 році і згодом отримала свою назву за назвою місцевості, в якій знаходилася - фінського міста Fiskari. Спочатку компанія спеціалізувалася на виробництві ножів, в тому числі виконувала армійські замовлення, виробляючи багнети. Випускалися складні ножі та моделі з фіксованим клинком, як прості рішення, так й моделі з ручками з цінних порід дерева. Однак в 1982 році почалося розширення асортименту товарів, що випускаються, з'явилися перші інструменти, плуги, а також кухонне обладнання.

Сьогодні продукція Fiskars користується заслуженою популярністю у всьому світу, хоча основним ринком для неї є США. У цій країні компанія володіє також брендом Gerber, під яким випускаються різні моделі ножів і мультитули. У нашій країні продукцію Fiskars охоче купують усі, для кого важлива висока якість інструменту.

11.10.2022
Поділитися
tools
Безкоштовна доставка за підписку
Підпишіться на розсилку, щоб отримувати актуальні пропозиції та першими дізнаватися про знижки та акції.