Якій мові віддаєте перевагу?
Русский або Українська
МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД з 10:00 до 15:00!
Каталог

DeWALT - історія бренду

Інструмент американської компанії DeWALT користується заслуженою повагою не тільки в США, але й у всіх інших країнах, в яких він доступний для продажу. Під цим брендом випускається широкий асортимент різного електроінструменту, а також аксесуарів для нього.

Вся продукція відрізняється відмінним співвідношенням вартості, якості та можливостей. Її охоче використовують професіонали, що працюють в сфері будівництва, деревообробної промисловості та інших видів виробництва. Що й казати, інструменти DeWALT є одними з найбільш популярних, але ж на сучасному ринку немає нестачі професійних товарів.

Марка DeWALT існує на ринку вже досить давно - можна сказати, що історія бренду почалася ще в 1922 році, коли інженер Раймонд ДеВолт створив першу в світі пилку радіально-консольної конструкції. Пристосування викликало жвавий інтерес у професіоналів, оскільки дозволяло значно спростити нелегку роботу працівників деревообробної промисловості. В результаті, в 1924 році винахідник заснував компанію DeWALT Products Company, яка стала спеціалізуватися на випуску подібної продукції.

Спочатку компанія була відносно невеликою - її продукцію знали тільки на території Сполучених Штатів. Однак під час Другої світової війни DeWALT стала отримувати урядові замовлення і це дозволило не тільки зміцнити становище, а й вийти згодом на міжнародний ринок. При цьому компанія розширювала не тільки сфери впливу, а й асортимент вироблених товарів, доповнюючи його все новими типами інструментів. Справа вже не обмежувалося тільки пилами, почалося виробництво інструментів для будівництва, налагоджений випуск садової техніки.

З 1960 року бренд належав компанії Black & Decker. Ну а оскільки в 2010 році B&D оголосила про злиття з зі Stanley Works, торговою маркою DeWALT сьогодні володіє концерн Stanley Black & Decker.

Інструмент DeWalt

Під брендом DeWALT випускаються різноманітні пилки (торцювальні, шабельні, дискові тощо), шуруповерти, дрилі, перфоратори, УШМ, вимірювальний інструмент, пилососи та садову техніку. Асортимент включає в себе більше 300 видів інструментів для виконання самих різноманітних робіт. Представлені як провідні, так і акумуляторні рішення, виробництво яких почалося в 90-х роках минулого століття. Що ж стосується аксесуарів й оснащення, то тут рахунок найменувань давно вже перевалив за тисячу.

Впізнавальна риса всіх цих пристосувань - характерне забарвлення з поєднанням жовтого й чорного кольорів, яка була розроблена в 1992 році. Яскравий логотип DeWALT добре знають не тільки професіонали, але й аматори. Сам же бренд входить в число найбільш швидкозростаючих (в категорії електроінструменту) у всьому світі та займає перше місце по продажах професійного інструменту в США.

Купити DeWALT

Продукція DeWALT проводиться в різних країнах по всьому світу - Німеччина, Китай, Чехія, Канада, Великобританія тощо. Однак, незалежно від країни виробництва, всі інструменти відрізняються виключно високою якістю та витривалістю. Вартість цих товарів нерідко вище, ніж у аналогів від конкурентів, проте в даному випадку ця різниця повністю виправдана, тут немає ніякої переплати просто за «гучний бренд». Купити інструмент DeWALT - означає зробити покупку, про яку ви ніколи не будете жалкувати згодом.

14.11.2022
Поділитися