Каталог

Роботи-газонокосарки Husqvarna

Ще зовсім недавно багато письменників-фантастів, описуючи майбутнє, нерідко згадували про літаючі автомобілі ти газонокосарки-роботи. Автомобілі у нас поки продовжують їздити на колесах, але ось автоматичні газонокосарки вже встигли стати буденністю.

Обсяги продажів цих пристроїв постійно ростуть і нам приносить особливе задоволення заявити, що саме наш магазин став лідером з продажу роботів-газонокосарок. Поки тільки моделей виробництва компанії Husqvarna, але навіть не сумніваємось в тому, що вже в найближчому майбутньому ми зможемо сказати те ж саме й про рішення від інших виробників.

Шведська компанія Husqvarna давно вже відома по всьому світу, як виробник висококласних газонокосарок. Асортимент продукції включає в себе як відносно прості та недорогі рішення, так і виключно просунуті моделі для професійного застосування. Природно, що компанія просто не могла залишатися осторонь від випуску автоматизованих систем.

Ціна на роботи-газонокосарки Husqvarna

Роботи-газонокосарки Husqvarna характеризуються високою вартістю, але проте вони повністю виправдовуються якістю, надійністю й можливостями цієї техніки. Ці пристрої відрізняються підвищеною «кмітливістю», їх можна використовувати на ділянках зі складним рельєфом або з безліччю перешкод. Наприклад, така газонокосарка прекрасно оцінює свої можливості при необхідності долати або огинати нерівності та вузькі ділянки.

Продумана конструкція дозволяє максимально продовжити час автономної роботи, яке у «топових» моделей може перевищувати 4 години. Коли ж заряд акумулятора під кінець, то газонокосарка автоматично повертається до зарядного пристрою. Також у користувача завжди є можливість «покликати» пристрій, натисненням спеціальної кнопки на зарядному пристрої.

Залежно від моделі, у користувача є безліч різних налаштувань і додаткових опцій. Так, наявність GPS-модуля дозволяє обмежувати оброблювані зони на карті. У деяких моделей є опція таймера погоди - газонокосарка буде активно працювати тільки під час, що характеризується активним ростом трави. До речі, роботи від Husqvarna мають повну вологозахист і можуть працювати при будь-яких погодних умовах. Передбачив виробник й різні способи захисту.

Насправді, для докладного опису всіх можливостей роботів-газонокосарок Husqvarna буде потрібно не один значний матеріал. І ми пишаємося тим, що саме наш магазин зумів стати лідером з продажу цієї чудової техніки.

01.09.2021
Поділитися