Каталог

Акумуляторний інструмент

Сучасний ринок інструментів переповнений різними технічними новинками і якщо акумуляторний інструмент, який спочатку був малопотужним і громіздким, а також досить дорогим задоволенням, не користувався великим попитом, то зараз цей вид інструментів за популярністю практично ні в чому не поступається своїм мережевим аналогам. Сьогодні цей перелік представлений такими видами інструментів, як перфоратори, викрутки, гайковерти, ліхтарі, лобзики, шліфувальні машини, дрилі та інше. У нашому магазині Вас чекає широкий асортимент техніки на батареях від відомих брендів, тому якщо Ви хочете придбати акумуляторний інструмент в Україні, то звертайтеся в Євроінструмент.

Призначення акумуляторного інструменту

Акумуляторний інструмент допомагає при проведенні монтажних роботи, ремонту на дачі, а головне в будівлях, відключених від електромережі. Переваги цього інструменту оцінили як професіонали, так і домашні майстри. Цьому є безліч причин, серед яких можна назвати і легкість, що позитивно впливає на процес роботи, і невеликі розміри, а також здатність працювати там, де не зможе мережевий інструмент. На чому ж слід зробити акцент при покупці даного виду інструментів? Спочатку варто сказати, що акумуляторний інструмент поділяється на побутовий і професійний. Звичайно ж, вони відрізняються за тривалістю часу роботи, ціною і продуктивності.

Особливості акумуляторного інструменту

Так як головною особливістю акумуляторного інструменту є його батарея, то і звертати увагу на неї при покупці слід в першу чергу. Зараз використовують такі акумулятори: нікель-кадмієві, нікель-металогідридні і літій-іонні. Одними з перших накопичувачів, використовуваних при виробництві, стали нікель-кадмієві акумулятори. Витрати на їх виробництво невеликі, тому і ціна на них низька; відрізняються широким діапазоном температур, розраховані на багато циклів зарядки. Єдине, мають "ефектом пам'яті", а значить заряджати їх слід попередньо розрядженими. Нікель-металогідридні в цьому відношенні перевершують кадмієві накопичувачі, проте, розраховані на менший цикл зарядок і дуже гріються під час зарядки. Найсучаснішими є літій-іонні акумулятори. Такі ознаки, як збільшені ємність і напруга, менша маса, відсутність ефекту пам'яті, а також швидка зарядка чудово характеризують цей вид батарей. Їх слабким місцем стали інтенсивний нагрів під час підзарядки і висока ціна.

Прийнявши рішення ручний акумуляторний інструмент купити, обов'язково загляньте в каталог нашого магазину. Саме у нас Ви зможете придбати недорогий інструмент високої якості. Купити акумуляторний інструмент в Києві Ви можете в фізичному магазині, в інших містах — через наш сайт.

Дивіться також

Статті по темі
22.12.2020
Історія бренду Bosch
Bosch - історія створення та розвитку компанії та торгової марки
27.08.2020
Купи инструмент Bosch и получи полную гарантию
Год полной гарантии на профессиональный Bosch
14.08.2020
Технология Makita XGT
Будущее аккумуляторного электроинструмента
22.05.2020
Осторожно - подделка:
при покупке инструмента остерегайтесь больших распродаж
16.12.2019
Новинка: модуль связи Bosch GCY 30-4
Bosch Toolbox App - все данные инструмента в смартфоне
09.12.2019
Bosch Toolbox App
приложение для профессионалов
02.12.2019
Как очистить электроинструмент
Основные правила ухода за инструментом
22.11.2019
Что делать, если электроинструмент упал в воду?
Как безопасно и качественно просушить электроинструмент
23.10.2019
Храним инструмент правильно
Нюансы хранения электро-, бензо- и ручного инструмента
21.10.2019
Программа «Ремонт без затрат» от Stanley
07.10.2019
Выбор электроинструмента для дома:
аккумулятор или провод?
14.05.2019
Инструмент DeWALT:
выбор профессионалов