За популярністю шліфувальна машинка поступається хіба що дрилю. За рахунок великого вибору оснащення вона здатна виконувати різні роботи: від різання бетону до шліфування металевих поверхонь. В окрему категорію входять акумуляторні моделі, які хоч і не так продуктивні, як мережеві аналоги, проте незалежні від електромережі. А з появою літій-іонних батарей характеристики шлифмашин, що працюють від акумулятора, істотно покращились.
Наш каталог акумуляторних шлифмашин містить обладнання відомих виробників: вподобану модель Ви можете придбати у нас з офіційною гарантією і за оптимальною ціною.
Види акумуляторних шлифмашин
- кутові (болгарки) — призначені для роботи у важкодоступних місцях;
- стрічкові — застосовуються для грубої або попередньої обробки поверхонь;
- вібраційні (пласкошлифувальні) — використовуються для фінішної обробки, шліфування та полірування матеріалів;
- прямі — підходять для виконання відповідальних робіт, де важлива точність обробки;
- щіткові — оснащені щітками з металевою щетиною; призначені в основному для робіт по деревині: сатинування, рустікалізації, брашування, легко видаляють сліди іржі, застарілої фарби і знімають задирки з дерева;
- ексцентрикові (орбітальні) — використовуються для фінішного шліфування та полірування, обробки об'ємних або увігнутих поверхонь.
Ціни на акумуляторні шліфмашини
Ціна на дану техніку залежить від технічних характеристик, зокрема, від типу і параметрів акумуляторів. У більшості сучасних шлифмашин використовуються літій-іонні батареї, які мало важать, довговічні і не мають «ефекту пам'яті». Моделі шлифмашин з напругою акумулятора 10,8 і 12 В менш потужні і стійкі до навантажень, ніж аналоги з показником 18 В, тому коштують дешевше. Як правило, в більш дорогих шліфувальних машинках батареї мають більшу ємність.
Звернувшись в Євроінструмент, Ви можете купити акумуляторні шліфувальні машини в Україні на вигідних умовах. Вся продукція сертифікована.