Каталог

Техніка для поливу

Адаптер 3/4" / 1/2" со штуцером Karcher LOOSE
Батьківщина брендуНімеччина
69 грн
Адаптер Gardena G3/4"
Видадаптер
Материалпластик
Батьківщина брендуНімеччина
79 грн
Комплект для полива 1/2" Gardena Classic
Батьківщина брендуНімеччина
499 грн
Комплект коннекторов Gardena 13 мм (1/2")
Батьківщина брендуНімеччина
419 грн
Комплект соединительный Gardena 150 см, 13 мм (1/2")
Батьківщина брендуНімеччина
519 грн
Коннектор Gardena "Профи" 19 мм (3/4")
Батьківщина брендуНімеччина
259 грн
Коннектор Gardena "Профи" 19 мм (3/4") аквастоп
Батьківщина брендуНімеччина
259 грн
Коннектор с регулятором Gardena 19 мм (3/4")
Батьківщина брендуНімеччина
309 грн
279 грн
Мотопомпа для химических веществ Hyundai HYA 83
Производительность25000 л/ч
Макс. высота подъема20 м
10 404 грн
Насос Wolfcraft c приводом от дрели
Производительность1300 л/ч
Батьківщина брендуНімеччина
373 грн
Насос Wolfcraft c приводом от дрели
Производительность3000 л/ч
Батьківщина брендуНімеччина
583 грн
Насос погружной дренажный AL-KO Drain 7000 Classic
Производительность7000 л/ч
Потужність350 Вт
Макс. высота подъема6 м
Макс. глубина погружения5 м
Батьківщина брендуНімеччина
1 699 грн

Зараз, під час масової урбанізації, більшість з нас живуть в багатоповерхових будинках, підключених до систем центрального опалення, водопостачання, каналізації і у нас немає проблем, пов'язаних з цими послугами. Але що ж робити людям, які живуть у приватному секторі, а також на дачних ділянках? З ростом високих технологій на допомогу в даному питанні стали приходити агрегати для перекачування рідин, що мають різні ступені забруднення, звані насосами. Насосне обладнання, яке знайшло застосування в побуті, в основі своїй підрозділяється на бензинове і електричне, при цьому в більшості своїй воно здатне виконувати однакові функції з відкачування (перекачування) рідин.

Мотопомпи

Це бензинові насоси, використовувані в основному в тих місцях, де доступ до електричної енергії обмежений або ж зовсім відсутній. Даний тип техніки для роботи може використовувати як чотиритактні, так і двотактні бензинові двигуни. Для великих обсягів робіт використовують більш потужні і продуктивні чотиритактні агрегати, здатні перекачувати як чисту, так і забруднену (як слабо забруднену, так і сильно забруднену) воду. Двотактні ж варіанти призначені для робіт з чистою або злегка забрудненою водою; вони занадто малопотужні для промислових обсягів робіт. Купити мотопомпу можна в нашому магазині; вона обов'язково стане Вашим надійним помічником.

Електричні насоси

Використовуються повсюдно в заміських будинках і дачах. Існує величезна кількість побутових електричних насосів і майже всі вони представлені на полицях магазину. У свою чергу електричні насоси (в основній масі це садові насоси) поділяються на:

  1. Занурювальні насоси — апарати, які обов'язково утоплюються в воду на глибину до 5-7 метрів (крім глибинних насосів) і здатні перекачувати воду на висоту до 20 метрів. Крім того, занурювальні насоси не вимагають додаткового охолодження і здатні працювати тривалий час під навантаженням. Одним і найпоширенішим різновидом занурювальних насосів є свердловинні насоси або насоси для свердловин. Ці апарати застосовуються при викачуванні води зі свердловин, глибина яких, в основному, становить близько 50 метрів, а діаметр малий для габаритів звичайного насосу. Корпус свердловинних насосів, як правило, виконаний з нержавіючої сталі і стійкий на знос, адже в більшості своїй ця техніка залишається зануреною в воду з ранньої весни до пізньої осені — поки триває дачний сезон.
  2. Поверхневі насоси — агрегати, що встановлюються на поверхні, зазвичай біля колодязя, свердловини або ємності з водою. Дана техніка, відмінно підходить як для перекачування чистої або злегка забрудненої води з одного резервуара в інший, так і для живлення зрошувальних установок, тобто поливу. Серед поверхневих насосів виділяється такий апарат, як автоматична насосна станція або гідрофор. Насосна станція для будинку відмінно підходить для водопостачання приватних будинків висотою від одного до трьох поверхів, а також для використання в якості поливального насоса, адже завдяки місткому ресиверу (накопичувачу) насос значно збільшує тиск води на виході.

У магазині Євроінструмент представлена ​​різноманітна садова техніка для поливу. Ви можете купити її і отримати оригінальний гарантійний талон на продукцію, адже ми є офіційним представником на території України таких відомих торгових марок, як Karcher (Німеччина), Metabo (Німеччина), AL-KO (Німеччина) і багатьох інших брендів, представлених на вітчизняному ринку. Крім того, якщо купити насос для поливу, це заощадить велику частину Ваших сил.

Дивіться також
Статті по темі
Что такое микрокапельный полив?
15.09.2020
Что такое микрокапельный полив?
Необходимость в применении и особенности
Какие приспособления нужны на садовом участке?
21.07.2020
Какие приспособления нужны на садовом участке?
Все что Вам может понадобиться для работы в саду
Насосы Gardena:
27.03.2020
Насосы Gardena:
оборудование на все случаи жизни
10 инструментов для ухода за газоном!
19.03.2018
10 инструментов для ухода за газоном!
Несмотря на то что, за окном март месяц, зима по-прежнему не хочет отступать...