Каталог

Техніка для поливу

Адаптер 3/4" / 1/2" со штуцером Karcher
Батьківщина брендуНімеччина
59 грн
Адаптер 3/4" / 1/2" со штуцером Karcher LOOSE
Батьківщина брендуНімеччина
59 грн
Адаптер Gardena G3/4"
Батьківщина брендуНімеччина
79 грн
Дождеватель круговой Karcher RS 130/3
Батьківщина брендуНімеччина
499 грн
Катушка для шлангов настенная автоматическая Gardena 35 Roll-Up
Шланг в комплектетак
Батьківщина брендуНімеччина
6 589 грн
Комплект для полива базовый Hozelock
Батьківщина брендуВеликобританія
91 грн
Коннектор Claber 9-13 мм
Батьківщина брендуІталія
112 грн
Коннектор стандартный Gardena 13 мм (1/2")
Батьківщина брендуНімеччина
149 грн
Мотопомпа Honda WB 30 XT3 DRX
Производительность1100 л/ч
Макс. высота подъема23 м
Батьківщина брендуЯпонія
17 999 грн
Мотопомпа Husqvarna W80P
Производительность58000 л/ч
Макс. высота подъема28 м
Батьківщина брендуШвеція
7 599 грн
Мотопомпа высокого давления Matari MGP20HP
Производительность30000 л/ч
Макс. высота подъема65 м
Батьківщина брендуЯпонія
5 990 грн
Наконечник для полива Karcher
Батьківщина брендуНімеччина
129 грн

Зараз, під час масової урбанізації, більшість з нас живуть в багатоповерхових будинках, підключених до систем центрального опалення, водопостачання, каналізації і у нас немає проблем, пов'язаних з цими послугами. Але що ж робити людям, які живуть у приватному секторі, а також на дачних ділянках? З ростом високих технологій на допомогу в даному питанні стали приходити агрегати для перекачування рідин, що мають різні ступені забруднення, звані насосами. Насосне обладнання, яке знайшло застосування в побуті, в основі своїй підрозділяється на бензинове і електричне, при цьому в більшості своїй воно здатне виконувати однакові функції з відкачування (перекачування) рідин.

Мотопомпи

Це бензинові насоси, використовувані в основному в тих місцях, де доступ до електричної енергії обмежений або ж зовсім відсутній. Даний тип техніки для роботи може використовувати як чотиритактні, так і двотактні бензинові двигуни. Для великих обсягів робіт використовують більш потужні і продуктивні чотиритактні агрегати, здатні перекачувати як чисту, так і забруднену (як слабо забруднену, так і сильно забруднену) воду. Двотактні ж варіанти призначені для робіт з чистою або злегка забрудненою водою; вони занадто малопотужні для промислових обсягів робіт. Купити мотопомпу можна в нашому магазині; вона обов'язково стане Вашим надійним помічником.

Електричні насоси

Використовуються повсюдно в заміських будинках і дачах. Існує величезна кількість побутових електричних насосів і майже всі вони представлені на полицях магазину. У свою чергу електричні насоси (в основній масі це садові насоси) поділяються на:

  1. Занурювальні насоси — апарати, які обов'язково утоплюються в воду на глибину до 5-7 метрів (крім глибинних насосів) і здатні перекачувати воду на висоту до 20 метрів. Крім того, занурювальні насоси не вимагають додаткового охолодження і здатні працювати тривалий час під навантаженням. Одним і найпоширенішим різновидом занурювальних насосів є свердловинні насоси або насоси для свердловин. Ці апарати застосовуються при викачуванні води зі свердловин, глибина яких, в основному, становить близько 50 метрів, а діаметр малий для габаритів звичайного насосу. Корпус свердловинних насосів, як правило, виконаний з нержавіючої сталі і стійкий на знос, адже в більшості своїй ця техніка залишається зануреною в воду з ранньої весни до пізньої осені — поки триває дачний сезон.
  2. Поверхневі насоси — агрегати, що встановлюються на поверхні, зазвичай біля колодязя, свердловини або ємності з водою. Дана техніка, відмінно підходить як для перекачування чистої або злегка забрудненої води з одного резервуара в інший, так і для живлення зрошувальних установок, тобто поливу. Серед поверхневих насосів виділяється такий апарат, як автоматична насосна станція або гідрофор. Насосна станція для будинку відмінно підходить для водопостачання приватних будинків висотою від одного до трьох поверхів, а також для використання в якості поливального насоса, адже завдяки місткому ресиверу (накопичувачу) насос значно збільшує тиск води на виході.

У магазині Євроінструмент представлена ​​різноманітна садова техніка для поливу. Ви можете купити її і отримати оригінальний гарантійний талон на продукцію, адже ми є офіційним представником на території України таких відомих торгових марок, як Karcher (Німеччина), Metabo (Німеччина), AL-KO (Німеччина) і багатьох інших брендів, представлених на вітчизняному ринку. Крім того, якщо купити насос для поливу, це заощадить велику частину Ваших сил.

Дивіться також

Статті по темі
15.09.2020
Что такое микрокапельный полив?
Необходимость в применении и особенности
21.07.2020
Какие приспособления нужны на садовом участке?
Все что Вам может понадобиться для работы в саду
27.03.2020
Насосы Gardena:
оборудование на все случаи жизни
19.03.2018
10 инструментов для ухода за газоном!
Несмотря на то что, за окном март месяц, зима по-прежнему не хочет отступать...