Каталог

Техніка для поливу

Адаптер 3/4" / 1/2" зі штуцером Karcher LOOSE
Батьківщина брендуНімеччина
69 грн
Візок для шлангів Karcher HT 4.500
Шланг в комплектені
Батьківщина брендуНімеччина
1 899 грн
1 559 грн
2 459 грн
1 729 грн
Комплект для полива в выходные дни Gardena
Батьківщина брендуНімеччина
3 250 грн
Комплект з'єднувальний Gardena 150 см, 13 мм (1/2")
Батьківщина брендуНімеччина
519 грн
319 грн
Конектор Gardena "Профі" 19 мм (3/4") аквастоп
Батьківщина брендуНімеччина
259 грн
189 грн
Мотопомпа для хімічних речовин Hyundai HYA 83
Производительность25000 л/ч
Макс. высота подъема20 м
10 404 грн
Насос занурювальний дренажний AL-KO Drain 7000 Classic
Производительность7000 л/ч
Потужність350 Вт
Макс. высота подъема6 м
Макс. глубина погружения5 м
Батьківщина брендуНімеччина
1 699 грн
Акція
Насос занурювальний дренажний для чистої води Metabo TPF 7000 S
Производительность7000 л/ч
Потужність450 Вт
Макс. высота подъема6 м
Макс. глубина погружения5 м
Батьківщина брендуНімеччина
3 101 грн
2 719 грн
Насос садовий Gardena 4000/5 Comfort
Производительность4000 л/ч
Потужність1100 Вт
Макс. давление4.5 бар
Макс. глубина всасывания8 м
Макс. высота подъема45 м
Батьківщина брендуНімеччина
4 309 грн
Акція
Насос садовий Metabo P 3300 G
Производительность3300 л/ч
Потужність900 Вт
Макс. давление4.5 бар
Макс. глубина всасывания8 м
Макс. высота подъема45 м
Батьківщина брендуНімеччина
3 151 грн
2 499 грн

Зараз, під час масової урбанізації, більшість з нас живуть в багатоповерхових будинках, підключених до систем центрального опалення, водопостачання, каналізації і у нас немає проблем, пов'язаних з цими послугами. Але що ж робити людям, які живуть у приватному секторі, а також на дачних ділянках? З ростом високих технологій на допомогу в даному питанні стали приходити агрегати для перекачування рідин, що мають різні ступені забруднення, звані насосами. Насосне обладнання, яке знайшло застосування в побуті, в основі своїй підрозділяється на бензинове і електричне, при цьому в більшості своїй воно здатне виконувати однакові функції з відкачування (перекачування) рідин.

Мотопомпи

Це бензинові насоси, використовувані в основному в тих місцях, де доступ до електричної енергії обмежений або ж зовсім відсутній. Даний тип техніки для роботи може використовувати як чотиритактні, так і двотактні бензинові двигуни. Для великих обсягів робіт використовують більш потужні і продуктивні чотиритактні агрегати, здатні перекачувати як чисту, так і забруднену (як слабо забруднену, так і сильно забруднену) воду. Двотактні ж варіанти призначені для робіт з чистою або злегка забрудненою водою; вони занадто малопотужні для промислових обсягів робіт. Купити мотопомпу можна в нашому магазині; вона обов'язково стане Вашим надійним помічником.

Електричні насоси

Використовуються повсюдно в заміських будинках і дачах. Існує величезна кількість побутових електричних насосів і майже всі вони представлені на полицях магазину. У свою чергу електричні насоси (в основній масі це садові насоси) поділяються на:

  1. Занурювальні насоси — апарати, які обов'язково утоплюються в воду на глибину до 5-7 метрів (крім глибинних насосів) і здатні перекачувати воду на висоту до 20 метрів. Крім того, занурювальні насоси не вимагають додаткового охолодження і здатні працювати тривалий час під навантаженням. Одним і найпоширенішим різновидом занурювальних насосів є свердловинні насоси або насоси для свердловин. Ці апарати застосовуються при викачуванні води зі свердловин, глибина яких, в основному, становить близько 50 метрів, а діаметр малий для габаритів звичайного насосу. Корпус свердловинних насосів, як правило, виконаний з нержавіючої сталі і стійкий на знос, адже в більшості своїй ця техніка залишається зануреною в воду з ранньої весни до пізньої осені — поки триває дачний сезон.
  2. Поверхневі насоси — агрегати, що встановлюються на поверхні, зазвичай біля колодязя, свердловини або ємності з водою. Дана техніка, відмінно підходить як для перекачування чистої або злегка забрудненої води з одного резервуара в інший, так і для живлення зрошувальних установок, тобто поливу. Серед поверхневих насосів виділяється такий апарат, як автоматична насосна станція або гідрофор. Насосна станція для будинку відмінно підходить для водопостачання приватних будинків висотою від одного до трьох поверхів, а також для використання в якості поливального насоса, адже завдяки місткому ресиверу (накопичувачу) насос значно збільшує тиск води на виході.

У магазині Євроінструмент представлена ​​різноманітна садова техніка для поливу. Ви можете купити її і отримати оригінальний гарантійний талон на продукцію, адже ми є офіційним представником на території України таких відомих торгових марок, як Karcher (Німеччина), Metabo (Німеччина), AL-KO (Німеччина) і багатьох інших брендів, представлених на вітчизняному ринку. Крім того, якщо купити насос для поливу, це заощадить велику частину Ваших сил.

Дивіться також
Статті по темі
Что такое микрокапельный полив?
15.09.2020
Что такое микрокапельный полив?
Необходимость в применении и особенности
Какие приспособления нужны на садовом участке?
21.07.2020
Какие приспособления нужны на садовом участке?
Все что Вам может понадобиться для работы в саду
Насосы Gardena:
27.03.2020
Насосы Gardena:
оборудование на все случаи жизни
10 инструментов для ухода за газоном!
19.03.2018
10 инструментов для ухода за газоном!
Несмотря на то что, за окном март месяц, зима по-прежнему не хочет отступать...