Каталог

Тачки

Система для транспортировки Wolfcraft TS 600
Количество колес2 шт.
Вантажопідйомність70 кг
Батьківщина брендуНімеччина
2 835 грн
Аккумуляторная самоходная тачка Makita DCU180Z (каркас)
Количество колес3 шт.
Вантажопідйомність0 .. 130 кг
Батьківщина брендуЯпонія
31 999 грн
Аккумуляторная тачка Zipper ZI-EWB500LI
Количество колес1 шт.
Вантажопідйомність150 кг
Батьківщина брендуНімеччина
15 800 грн
Грузовая рама для тачки DCU180
Вантажопідйомність130 кг
Батьківщина брендуЯпонія
6 195 грн
4 410 грн
Складная ручная тележка Pro'sKit TC-131
Количество колес2 шт.
Вантажопідйомність68 кг
Батьківщина брендуТайвань
1 102 грн
Тачка будівельна двоколісна Forte WB6407
Типбудівельний
Количество колес2 шт.
Объем140 л
Вантажопідйомність120 кг
Батьківщина брендуКитай
1 247 грн
Тачка будівельна двоколісна Forte WB6418-1S
Типбудівельний
Количество колес2 шт.
Объем110 л
Вантажопідйомність320 кг
Батьківщина брендуКитай
1 706 грн
Тачка строительная двухколесная Budfix WB6404W
Количество колес2 шт.
Вантажопідйомність200 кг
1 537 грн
Тачка строительная двухколесная Forte WB6211
Количество колес2 шт.
Вантажопідйомність80 кг
Батьківщина брендуКитай
1 076 грн
Тачка строительная двухколесная Forte WB6407
Количество колес2 шт.
Вантажопідйомність120 кг
Батьківщина брендуКитай
1 247 грн
Тачка строительная двухколесная Forte WB6418-1S
Количество колес2 шт.
Вантажопідйомність320 кг
Батьківщина брендуКитай
1 706 грн

Сучасні виробники знаходять все більш нові, більш досконалі рішення при створенні будівельних і садових тачок. В даний час вони стали надійними і ергономічними, що дозволяють перевозити велику вагу і велику кількість вантажу з мінімальними витратами зусиль для людини. Створена з металу тачка будівельна або садова оброблена порошковою фарбою або оцинкована, що сприяє запобіганню виникнення іржі, захищає від впливу різноманітних за хімічним складом вантажів.

Кузов, розроблений фахівцями, забезпечує мінімальні витрати фізичної сили з боку користувача при перевезенні. Маневреність і легкість управління, велика вантажопідйомність зробили садові тачки широко поширеними.

Вантажопідйомність — це фактор, на який в першу чергу звертають увагу при покупці. Для цього садового інструменту вона становить близько 180 кілограм. Але не забувайте враховувати, що зі зростанням вантажопідйомності зростуть і її розміри. Також на цю характеристику впливають матеріал кузова, конструкція рами і колеса тачки. Найбільш часто в якості основного матеріалу виготовлення задіють оцинкований метал, який популярний своїми антикорозійними властивостями. Товщина кузова зазвичай дорівнює 0,8 міліметрів, тому дуже важкий вантаж може легко її деформувати. Глибина лотка позначає місткість тачки, яка варіюється в діапазоні від 60 до 150 літрів.

Важливим елементом, що позначається на маневреності садової тачки, є колеса або колесо. У цьому плані за зручністю найбільш виділяються одноколісні тачки. Такі тачки легше використовувати в важкопрохідних місцях, на вузьких доріжках. Але двоколісні тачки більш грунтовні, їх краще використовувати для перевезення важких вантажів. Від діаметра колеса залежить прохідність тачки на м'якому грунті, тому чим він більший, тим краще. Найкращим вважають розмір диска від 35 до 45 сантиметрів. Виготовлений скат колеса повинен бути з міцної гуми і мати хороший протектор. Найкраще зупиняти свій вибір на тачках з ненадувними колесами, в іншому випадку тачкою буде складно керувати. До важливих деталей також варто віднести і ручки тачки садової. Як правило, вони випускаються в П-образній або Н-образній формі. Щоб перешкодити ковзанню, вони обгумовані або виготовлені зі спеціального пластику.

У нашому магазині Євроінструмент у Вас є чудова можливість купити тачку, яка повністю відповідає Вашим вимогам до її застосування. Ми представляємо високоякісні будівельні тачки торгових марок, які вже давно заслужили довіру на ринку відповідної продукції. Ціна на тачку гарантованої якості в нашому магазині порадує Вас, так як вона не перевищує прийнятних рамок.

Дивіться також