ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ З 9:00 ДО 18:00! БЕЗ ВИХІДНИХ! ДОСТАВЛЯЄМО ПЕРЕВІЗНИКОМ «НОВА ПОШТА»
Каталог

Тачки

Аккумуляторная самоходная тачка Makita DCU180Z (каркас)
Кількість колес3 шт.
Вантажопідйомність0 .. 130 кг
Батьківщина брендуЯпонія
39 429 грн
Візок вантажний YATO YT-37430
Типвізок
Кількість колес4 шт.
Вантажопідйомність900 кг
Батьківщина брендуПольща
9 775 грн
Візок вантажний для перевезення панелей YATO YT-37433
Типвізок
Кількість колес2 шт.
Вантажопідйомність100 кг
Батьківщина брендуПольща
2 070 грн
Грузовая рама для тачки DCU180
Вантажопідйомність130 кг
Батьківщина брендуЯпонія
6 815 грн
4 851 грн
Тачка строительная одноколесная Budfix WB6407B
Кількість колес1 шт.
Вантажопідйомність120 кг
1 356 грн
Тележка грузовая TOLSEN 62600
Кількість колес2 шт.
Вантажопідйомність70 кг
Батьківщина брендуКитай
1 656 грн
Тележка грузовая TOLSEN 62605
Кількість колес4 шт.
Вантажопідйомність150 кг
Батьківщина брендуКитай
2 040 грн
Тележка грузовая Vulkan PSL150
Кількість колес4 шт.
Вантажопідйомність150 кг
Батьківщина брендуУкраїна
2 137 грн
Тележка грузовая Vulkan PSL300
Кількість колес4 шт.
Вантажопідйомність0 .. 300 кг
Батьківщина брендуУкраїна
2 532 грн
Тележка грузовая Vulkan WT300
Кількість колес4 шт.
Вантажопідйомність300 кг
Батьківщина брендуУкраїна
2 166 грн
89340000 Візок для сміття
Батьківщина брендуІталія
1 535 грн
Немає в наявності

Сучасні виробники знаходять все більш нові, більш досконалі рішення при створенні будівельних і садових тачок. В даний час вони стали надійними і ергономічними, що дозволяють перевозити велику вагу і велику кількість вантажу з мінімальними витратами зусиль для людини. Створена з металу тачка будівельна або садова оброблена порошковою фарбою або оцинкована, що сприяє запобіганню виникнення іржі, захищає від впливу різноманітних за хімічним складом вантажів.

Кузов, розроблений фахівцями, забезпечує мінімальні витрати фізичної сили з боку користувача при перевезенні. Маневреність і легкість управління, велика вантажопідйомність зробили садові тачки широко поширеними.

Вантажопідйомність — це фактор, на який в першу чергу звертають увагу при покупці. Для цього садового інструменту вона становить близько 180 кілограм. Але не забувайте враховувати, що зі зростанням вантажопідйомності зростуть і її розміри. Також на цю характеристику впливають матеріал кузова, конструкція рами і колеса тачки. Найбільш часто в якості основного матеріалу виготовлення задіють оцинкований метал, який популярний своїми антикорозійними властивостями. Товщина кузова зазвичай дорівнює 0,8 міліметрів, тому дуже важкий вантаж може легко її деформувати. Глибина лотка позначає місткість тачки, яка варіюється в діапазоні від 60 до 150 літрів.

Важливим елементом, що позначається на маневреності садової тачки, є колеса або колесо. У цьому плані за зручністю найбільш виділяються одноколісні тачки. Такі тачки легше використовувати в важкопрохідних місцях, на вузьких доріжках. Але двоколісні тачки більш грунтовні, їх краще використовувати для перевезення важких вантажів. Від діаметра колеса залежить прохідність тачки на м'якому грунті, тому чим він більший, тим краще. Найкращим вважають розмір диска від 35 до 45 сантиметрів. Виготовлений скат колеса повинен бути з міцної гуми і мати хороший протектор. Найкраще зупиняти свій вибір на тачках з ненадувними колесами, в іншому випадку тачкою буде складно керувати. До важливих деталей також варто віднести і ручки тачки садової. Як правило, вони випускаються в П-образній або Н-образній формі. Щоб перешкодити ковзанню, вони обгумовані або виготовлені зі спеціального пластику.

У нашому магазині Євроінструмент у Вас є чудова можливість купити тачку, яка повністю відповідає Вашим вимогам до її застосування. Ми представляємо високоякісні будівельні тачки торгових марок, які вже давно заслужили довіру на ринку відповідної продукції. Ціна на тачку гарантованої якості в нашому магазині порадує Вас, так як вона не перевищує прийнятних рамок.

Дивіться також