Каталог

Кращі роботи-газонокосарки 2021

Кількість роботів-газонокосарок на ринку значно поступається кількості звичайних моделей. Воно й не дивно, адже всі роботи - це спеціалізовані і дорогі рішення. В даному огляді ми перерахуємо 5 моделей, що відрізняються вартістю і можливостями, які зарекомендували себе виключно з найкращої сторони і отримали чимало позитивних відгуків від користувачів, які вже встигли випробувати їх у справі.

Husqvarna Automower 430X (9678528-10)

Для приватного будинку це рішення буде однозначно надлишковим, воно створювалося для професійного застосування. Наприклад, його можна задіяти навіть для гольф-клубу - заявлена виробником площа обробки тут становить значні 3200 м2. При цьому, всупереч усталеній думці про те, що роботи-газонокосарки погано справляються зі спусками та підйомами, для даної моделі припустимо рівень нахилу поверхні в 45%. Великі задні колеса забезпечують якісне зчеплення навіть на вологій поверхні.

Модель оснащена GPS-навігацією, завдяки чому її зручно використовувати на ділянках зі складною геометрією. Для викошування трави задіяні відразу 3 ножа, які забезпечують високу якість зрізу і працюють дуже тихо. Час автономної роботи складає майже 4,5 години, коли ж заряд значно знижується, газонокосарка автоматично повертається до місця зарядки.

Тут знаходиться величезна кількість найрізноманітніших датчиків, покликаних підвищити зручність й безпеку використання пристрою. Є можливість управління зі смартфона. Іншими словами, перед нами дійсно дуже просунута модель, що має тільки один недолік - високу вартість.

До речі, зверніть увагу також і на модель Husqvarna Automower 315X (9678527-11), яка має схожі технічні характеристики, але призначена для площ не більше 1600 м2, що самим позитивним чином позначилося на її вартості. Є також і модель Husqvarna Automower 420 (9676731-10), для площ до 2200 м2.

Stihl RMI 632 P (63090111478)

Дана модель призначена для площ в 5000 м2, але технічно вона простіше попередньої, а за ціною в два рази дешевше. Така різниця пояснюється відсутністю всіляких додаткових технічних «наворотів» і кілька гіршими технічними характеристиками. Втім, на якості покосу це ніяк не позначається. Адже можливість долати круті схили та наявність управління через інтернет потрібні далеко не всім.

Що ж стосується точного зрізу, простоти управління, надійності та інших подібних особливостей, то з цим у даній моделі все в порядку. Тут також присутні всі необхідні датчики, що гарантують безпеку користувача, а наявність функції адаптивної швидкості дозволяє пристрою розвивати швидкість в залежності від кута нахилу, що позитивно позначається на якості викошування. Час автономної роботи тут становить 2,5 години.

Gardena Sileno city 500 (15002-32.000.00)

Дана модель призначена для невеликих територій, площею до 500 м2. Вона відрізняється простотою експлуатації (всі необхідні параметри задаються буквально в кілька рухів) і здатна працювати на схилах з ухилом в 25%. У неї є все, чим повинна володіти сучасна автоматизована газонокосарка:

  • це тихій пристрій, який легко запрограмувати на роботу в різних режимах;
  • вона здатна самостійно об'їжджати перешкоди, не натикаючись на них;
  • вміє повертатися до бази при занадто низькому заряді акумулятора, якого достатньо для години безперервної роботи;
  • захищеному корпусу не страшні опади.

Husqvarna Automower 305 (9679740-10)

Якщо розглянуті вище моделі Husqvarna призначалися для великих територій, то в даному випадку перед нами компактний та легкий пристрій, який стане відмінним рішенням для заміського будинку або дачі. Одночасно з цим він відрізняється безліччю всіляких додаткових функцій, покликаних підвищити зручність й безпеку користування. Висока якість виконання та добре захищений корпус - запорука того, що ви зможете користуватися газонокосаркою протягом усього сезону, не побоюючись опадів і інших неприємних погодних явищ. Час автономної роботи газонокосарки становить 1 годину, вона вміє самостійно повертатися до бази для підзарядки.

AL-KO Robolinho 500 E (119833)

Найбільш просте й доступне рішення з нашого огляду. Його можна порадити власникові невеликої ділянки, який не потребує будь-яких там додаткових функцій, а просто хоче, щоб трава у нього завжди була підстрижена, причому з мінімальними зусиллями. Ця модель здатна об'їжджати перешкоди, які можуть зустрічатися у неї на шляху та вміє самостійно повертатися до зарядного пристрою. Завдяки потужним колесам з глибоким протектором, вона цілком впевнено почуває себе на мокрих поверхнях і здатна долати нахили в 35%. Управління пристроєм відрізняється простотой, навіть якщо у вас ніколи не було подібного досвіду, ви все одно зможете швидко в усьому розібратися. Природно, що виробник не забув і про функції, покликані забезпечити максимальну безпеку пристрою.

15.09.2021
Поділитися