Якій мові віддаєте перевагу?
Русский або Українська
МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД з 10:00 до 15:00!
Каталог

Технологія Makita XGT

У 2005 році відбулася примітна подія – відомий виробник електроінструменту Makita представив акумуляторні батареї серії LXT на 18 В. Це дозволило японській компанії значно вирватися вперед, ставши лідером у справі виробництва акумуляторних рішень. На сьогоднішній день портфоліо продукції, що використовує дані батареї, включає майже три сотні різноманітних видів інструменту, призначеного для вирішення різних завдань.

Але всі минулі роки інженери Makita не спочивали на лаврах. І в результаті компанією був розроблений ще один стандарт акумуляторних батарей, покликаний доповнити собою вже справжню «класику» LXT. Йдеться про платформу XGT на 40 В, яка була презентована у 2021 році. Як гордо заявляє сам виробник, перед нами акумуляторне рішення наступного покоління.

Вона була спеціально створена для високопродуктивного професійного інструменту, який можна буде використовувати в різних сферах людської діяльності. Важливо відзначити, що незважаючи на збільшений вольтаж і високу ємність, нові акумулятори дуже компактні, що позитивно позначається на вазі і розмірах інструментів, що їх використовують.

Сьогодні ми живемо за часів «розумних» технологій – задіяні вони також й в XGT. Завдяки спеціальному програмному забезпеченню інструмент не просто отримує живлення від акумулятора, але активно взаємодіє з ним. Так само забезпечується й взаємодія між батареєю та зарядним пристроєм.

Інструменти платформи XGT відрізняються підвищеною надійністю. Виробник зробив все для того, щоб забезпечити максимально можливий захист акумулятора. Такі батареї мають високоміцний корпус, оснащений додатковими ударопоглинаючими прокладками (заявлено, що удароміцність підвищена на 40%), що не боїться підвищеної вологості та попадання бризок. Завдяки цьому такі рішення підходять для використання не тільки всередині приміщень, а й поза ними. Такий інструмент має рівень захисту IP56.

Але лише надійністю справа не обмежується. Інструменти XGT можуть похвалитися також дуже швидким часом заряду, що важливо для професійних рішень. За заявою виробника, для повного заряду достатньо лише 28 хвилин. При цьому зарядні пристрої нового типу повністю сумісні з акумуляторами LXT, отже відпадає потреба у додаткових аксесуарах.

Водночас компанія не збирається закидати платформу LXT. Навпаки, інвестиції у неї буде продовжено. А значить, найближчим часом нас чекає поява нових моделей, призначених для побутового застосування.

11.02.2022
Поділитися