Якій мові віддаєте перевагу?
Русский або Українська
МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД з 10:00 до 15:00!
Каталог

Гарантія Bosch

Гарна новина для всіх, хто хоче придбати інструмент компанії Bosch до кінця поточного року. Тепер Ви зможете не тільки придбати якісну техніку, але й абсолютно безкоштовно отримати послугу «Повна гарантія».

Всі, хто зробить покупку до 31-го грудня 2021 року, можуть розраховувати на безкоштовний ремонт інструменту або його безкоштовну заміну в разі поломки. Дія гарантії тривалістю в один рік починається з моменту придбання товару, ніяких додаткових паперів для цього заповнювати не потрібно.

Акція поширюється на професійні моделі акумуляторного електроінструменту, кутові шліфувальні машини Bosch GWX з технологією швидкої заміни оснащення X-Lock, а також професійні лазери лінійок GLL і GCL.

Послуга не діє в разі, якщо всередині інструменту спостерігаються сліди попадання вологи, його корпус має механічні пошкодження, а також якщо є ознаки спроб самостійного ремонту або внесення будь-яких модернізацій в його конструкцію.

Пам'ятайте також, що для отримання гарантії необхідно буде наявність чека, що підтверджує покупку, а також належним чином заповненого гарантійного талона. Зверніть увагу, що останнім часом на ринку почастішали випадки продажу підробок інструментів Bosch, забезпечених гарантійними листами застарілого зразка (раніш ми вже писали про це).

Для того щоб не стати жертвою подібного обману, настійно рекомендуємо Вам звертатися виключно в перевірені магазини. В такому випадку ви будете впевнені в тому, що придбали справді оригінальну продукцію і в гарантійному листі все заповнено правильно. Так, здійснюючи покупки в магазині «Євроінструмент», Ви купуєте техніку у офіційного дилера Bosch - у нас не буває підробок, а значить Ви зможете розраховувати й на «Повну гарантію».

17.02.2021
Поділитися
tools
Безкоштовна доставка за підписку
Підпишіться на розсилку, щоб отримувати актуальні пропозиції та першими дізнаватися про знижки та акції.