МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД з 10:00 до 15:00!
Каталог

Makita -технологія M2M

Відомий японський виробник інструменту, компанія Makita володіє безліччю різноманітних технологій, покликаних підвищити продуктивність техніки, що випускається, і зручність її використання. І технологія M2M належить до подібних розробок.

M2M або Dual Mass розроблялася спеціально для бензопил та покликана підвищити комфорт користувача шляхом поглинання вібрацій. Ні для кого не секрет, що сильні вібрації при роботі можуть призвести до підвищеної втоми, а згодом навіть до проблем зі здоров'ям. Саме тому необхідно мінімізувати негативний вплив вібрацій на руки оператора.

Розробивши M2M, компанія Makita фактично відокремила робочу частину пили (двигун, полотно та ланцюг), яка й створює вібрації, від рукоятки. Спеціальні пружини поглинають вібрації, що неминуче виникають під час роботи, максимально знижуючи всі можливі негативні наслідки. При цьому система розроблена таким чином, щоб жодним чином не знижувати ефективність роботи, та ніяк не впливає на його безпеку. Вона набагато ефективніша за підходи, що застосовувалися раніше.

Спеціально проведені дослідження підтвердили дієвість технології M2M. Також вона була прихильно сприйнята користувачами, які вже встигли випробувати їх у дії.

18.01.2022
Поділитися