Каталог

Ручний інструмент

Гайкові ключі
Гайкові ключі3 173
Викрутки
Викрутки1 605
Струбцини
Струбцини216
Торцеві головки
Торцеві головки2 660
Шарнірно-губцевий інструмент
Шарнірно-губцевий інструмент1 555
Набори ручного інструменту
Набори ручного інструменту543
Ножівки, пилки ручні
Ножівки, пилки ручні175
Ручні стусла
Ручні стусла29
Ломи
Ломи93
Малярські інструменти
Малярські інструменти380
Ручні зубила
Ручні зубила227
Слорізи
Слорізи13
Киянки
Киянки60
Кувалди
Кувалди75
Молотки
Молотки282
Будівельні ножі
Будівельні ножі379
Перехідники та подовжувачі
Перехідники та подовжувачі286
Ручні пістолети для герметика
Ручні пістолети для герметика47
Рашпілі та напилки
Рашпілі та напилки230
Ручні рубанки
Ручні рубанки36
Стамески, долото
Стамески, долото173
Ручні степлери
Ручні степлери41
Слюсарні лещата
Слюсарні лещата127
Ручні щітки
Ручні щітки66

Яким би високотехнологічним не був електроінструмент, що володіє багатьма функціями, але завжди існує ряд робіт, що вимагає застосування саме ручного інструменту. Ручний інструмент включає в себе безліч видів різних пристосувань. До того ж він має одну велику перевагу — він не потребує особливих умов використання. Надійний ручний інструмент стане в нагоді повсюдно, починаючи з масштабного містобудування і закінчуючи дрібним ремонтом сільського будинку. Саме тому наш магазин Євроінструмент пропонує широкий асортимент інструментарію, завдяки чому Ви зможете придбати професійний ручний інструмент або ж побутовий, на Ваш вибір.

Види ручного інструменту

Сучасне поділ на побутовий і професійний інструмент не обійшов і цей клас пристроїв. Різниця полягає в спрямованості: ручний інструмент для будинку годиться для разових завдань, а професійний створений для інтенсивних навантажень. Зрозуміло, вартість професійного ручного інструменту вище, але і прослужить він набагато довше, на відміну від дешевих аналогів. Провідні світові бренди пропонують інструмент, що служить дуже довгі роки. Найвища якість матеріалу виготовлення, вивірений дизайн і ергономіка, комфорт застосування при вирішенні щогодинних завдань — все це, безсумнівно, позначається на рівні ціни професійного ручного інструменту. Побутовий ручний інструмент варто купувати тим, хто планує використовувати його іноді при виникненні нагальних побутових проблем. Але зайва економія може призвести до неприємних наслідків. Тому вигідніше робити придбання в магазинах, наприклад у нас в Євроінструмент, де ціна на товари буде нижче, ніж в точках роздрібної торгівлі.

Особливу увагу варто приділити покупці набору ручного інструменту. Найчастіше придбання такого набору дозволити Вам добре заощадити, оскільки часто буває вигідніше обзавестися комплектом, ніж купувати ручні інструменти поштучно. Зрозуміло, досить важко відшукати набір, що містить весь перелік потрібних саме Вам інструментів, замість цього можна зайнятися придбанням декількох, що включають необхідні Вам моделі. Віддаючи перевагу тим чи іншим інструментам, зробіть акцент на наступних параметрах: матеріал виробу, практичність, ергономічність і дизайн, міцність, а також збалансованість і вага інструменту.

Як бачите, асортимент нашого магазину дуже широкий, а ціни — кращі в Україні! Ручний інструмент купити в Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Харкові та багатьох інших містах зручно в нашому магазині, так як Ви завжди можете оформити доставку.

Дивіться також
Пневматичний інструмент
Пневматичний інструмент1 809
Вимірювальний інструмент
Вимірювальний інструмент1 874
Акумуляторний інструмент
Акумуляторний інструмент3 516
Електричний інструмент
Електричний інструмент3 367
Статті по темі
Как выбрать набор инструментов для дома
15.05.2020
Как выбрать набор инструментов для дома
Какой инструмент может понадобиться в хозяйстве?
Множество интересных новинок от Makita
12.02.2020
Множество интересных новинок от Makita
Новинки инструмент Makita 2020
Набор инструментов для домашнего мастера
18.12.2019
Набор инструментов для домашнего мастера
Все, что нужно для дома
Храним инструмент правильно
23.10.2019
Храним инструмент правильно
Нюансы хранения электро-, бензо- и ручного инструмента