МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД з 10:00 до 15:00!
Каталог

Ручні садові пилки

Ножівка для пластику та ламінату FINLAND 1950F
Вид інструментупо дереву, по пластику
Довжина леза350 мм
Батьківщина брендуФінляндія
766 грн
Ножівка лучкова MASTERTOOL 530 мм
Вид інструментулучковий, по дереву
Довжина леза530 мм
175 грн
Ножівка лучкова MASTERTOOL 610 мм
Вид інструментулучковий, по дереву
Довжина леза610 мм
192 грн
Ножівка лучкова MASTERTOOL 760 мм
Вид інструментулучковий, по дереву
Довжина леза760 мм
201 грн
Ножівка садова MASTERTOOL 160 мм
Вид інструментупила
251 грн
Ножівка садова MASTERTOOL 300 мм
Вид інструментупила
211 грн
496 грн
608 грн
679 грн
264 грн
197 грн
224 грн

Незважаючи на появу різноманітного електроінструменту, ручні пристосування, в числі яких і ножівки, не втрачають своєї популярності. Це не дивно, адже такі інструменти мало важать, не займають багато місця, прості в експлуатації і не залежать від електромережі або заряду акумулятора. Компанія Євроінструмент пропонує купити ножівку в Україні за ціною виробників.

Пристрій і особливості

Ножівка — це різновид пили, що включає металеве полотно і рукоять, об'єднані в одне ціле. Для обробки матеріалу на полотні знаходяться зубці, які здійснюють процес розпилювання.

Саме форма заточування зубців вказує на сферу застосування інструменту. Так, можна купити ручну пилу, яка підходить виключно для того, щоб виконувати поперечне або поздовжнє різання. Оптимальний варіант — з універсальним зубом, крок якого становить від 2 до 5 мм, що дозволяє проводити операції по розпилу в будь-якому напрямку. Для отримання більш точного результату використовують моделі з дрібними зубцями, якщо ж цей показник не такий важливий — з великими.

Ті, хто користувався інструментом з дрібними зубцями, напевно помітили, що полотно у них найбільшої довжини. Для ефективної роботи моделі з великими зубцями довжина ріжучої частини повинна бути в діапазоні від 400 до 500 мм.

Не менш важливу роль відіграє і рукоятка інструменту, яка повинна забезпечувати надійний хват. Добре, якщо на рукоятці буде м'яка накладка, що перешкоджає ковзанню.

Види

Вибір ножівок і пил передбачає підбір відповідного інструменту за матеріалом обробки, відповідно до чого виділяють наступні види:

Пила по дереву широко використовується в столярній і плотницкій справі. З її допомогою можна розпилювати колоди, дошки, листи ДСП і ДВП. Ножівкова стрічка такого пристосування має широку, злегка скошену форму.

Ручна ножівка по металу обладнана вузькою ріжучою частиною зігнутої форми з тонкими зубцями. Спеціальний гвинт регулює силу натягу полотна, яке дозволяє розпиляти листи з металу, профілі.

Ножівка по бетону має конструкцію, схожу з моделями по дереву, але відрізняється більш великими зубцями. На них зроблені напайки з металу для обробки піноблоків, газобетону і подібних матеріалів.

Наш магазин пропонує якісні товари, оскільки співпрацює з виробниками, які добре зарекомендували себе на ринку. За рахунок прямих поставок від виробників забезпечується вигідна ціна на ножівки. В асортименті також є стусла і тримачі для ножівкових полотен, садові ручні пили зі складним лезом.

Дивіться також
Статті по темі
Садовий інструмент Fiskars
11.10.2022
Садовий інструмент Fiskars
Fiskars - якість перевірена часом!