Каталог

Ручні садові пилки

Ножовка лучковая TOPEX
Длина лезвия530 мм
Батьківщина брендуПольща
145 грн
Ножовка лучковая TOPEX
Длина лезвия610 мм
Батьківщина брендуПольща
155 грн
Ножовка лучковая TOPEX
Длина лезвия760 мм
Батьківщина брендуПольща
170 грн
Пила лучкова Comfort 530 Gar
Длина лезвия530 мм
Батьківщина брендуНімеччина
799 грн
640 грн
Пила лучкова Fiskars SW30, 625 мм
Вид інструментулучковий
Длина лезвия625 мм
Батьківщина брендуФінляндія
549 грн
Пила лучкова Fiskars SW31, 700 мм
Вид інструментулучковий
Длина лезвия700 мм
Батьківщина брендуФінляндія
677 грн
Пила лучковая Gardena Comfort 760
Длина лезвия760 мм
Батьківщина брендуНімеччина
1 149 грн
920 грн
Пила лучковая TOLSEN 610 мм
Длина лезвия610 мм
Батьківщина брендуКитай
308 грн
Пила по дереву лучковая STANLEY "Raker Tooth" 750 мм
Длина лезвия750 мм
Батьківщина брендуСША
269 грн
Пила с чехлом Husqvarna 300 CU, 300 мм
Длина лезвия300 мм
Батьківщина брендуШвеція
1 199 грн
Пила с чехлом Husqvarna 300 ST, 300 мм
Длина лезвия300 мм
Батьківщина брендуШвеція
1 149 грн
Пила садова Fiskars Solid SW16
Вид інструментупо дереву
Длина лезвия223 мм
Батьківщина брендуФінляндія
699 грн

Незважаючи на появу різноманітного електроінструменту, ручні пристосування, в числі яких і ножівки, не втрачають своєї популярності. Це не дивно, адже такі інструменти мало важать, не займають багато місця, прості в експлуатації і не залежать від електромережі або заряду акумулятора. Компанія Євроінструмент пропонує купити ножівку в Україні за ціною виробників.

Пристрій і особливості

Ножівка — це різновид пили, що включає металеве полотно і рукоять, об'єднані в одне ціле. Для обробки матеріалу на полотні знаходяться зубці, які здійснюють процес розпилювання.

Саме форма заточування зубців вказує на сферу застосування інструменту. Так, можна купити ручну пилу, яка підходить виключно для того, щоб виконувати поперечне або поздовжнє різання. Оптимальний варіант — з універсальним зубом, крок якого становить від 2 до 5 мм, що дозволяє проводити операції по розпилу в будь-якому напрямку. Для отримання більш точного результату використовують моделі з дрібними зубцями, якщо ж цей показник не такий важливий — з великими.

Ті, хто користувався інструментом з дрібними зубцями, напевно помітили, що полотно у них найбільшої довжини. Для ефективної роботи моделі з великими зубцями довжина ріжучої частини повинна бути в діапазоні від 400 до 500 мм.

Не менш важливу роль відіграє і рукоятка інструменту, яка повинна забезпечувати надійний хват. Добре, якщо на рукоятці буде м'яка накладка, що перешкоджає ковзанню.

Види

Вибір ножівок і пил передбачає підбір відповідного інструменту за матеріалом обробки, відповідно до чого виділяють наступні види:

Пила по дереву широко використовується в столярній і плотницкій справі. З її допомогою можна розпилювати колоди, дошки, листи ДСП і ДВП. Ножівкова стрічка такого пристосування має широку, злегка скошену форму.

Ручна ножівка по металу обладнана вузькою ріжучою частиною зігнутої форми з тонкими зубцями. Спеціальний гвинт регулює силу натягу полотна, яке дозволяє розпиляти листи з металу, профілі.

Ножівка по бетону має конструкцію, схожу з моделями по дереву, але відрізняється більш великими зубцями. На них зроблені напайки з металу для обробки піноблоків, газобетону і подібних матеріалів.

Наш магазин пропонує якісні товари, оскільки співпрацює з виробниками, які добре зарекомендували себе на ринку. За рахунок прямих поставок від виробників забезпечується вигідна ціна на ножівки. В асортименті також є стусла і тримачі для ножівкових полотен, садові ручні пили зі складним лезом.

Дивіться також

Статті по темі
Садовий інструмент Fiskars
12.02.2021
Садовий інструмент Fiskars
Fiskars - якість перевірена часом!
Какие приспособления нужны на садовом участке?
21.07.2020
Какие приспособления нужны на садовом участке?
Все что Вам может понадобиться для работы в саду