Каталог

Стамески, долото

Кернер TOPEX
Батьківщина брендуПольща
50.00 грн
Кернер Wolfcraft
Батьківщина брендуНімеччина
70.00 грн
Набор надфилей KING TONY 1036ZQ, 6 предметов
Батьківщина брендуТайвань
145.00 грн
Зубило слесарное TOPEX
Батьківщина брендуПольща
130.00 грн
Кернер TOPEX
Батьківщина брендуПольща
30.00 грн
Кернер TOPEX
Батьківщина брендуПольща
80.00 грн
Ніж-долото демонтажний STANLEY лезо 25 мм*4 мм*100 FatMax
Вид інструментустамеска
Ширина лезвия25 мм
Длина лезвия100 мм
Батьківщина брендуСША
404.00 грн
Набір STANLEY стамесок 3 шт. (12-18-25 мм) серія Stanley OPP 5002 (блістер)
Вид інструментунабір, стамеска
Ширина лезвия12 .. 25 мм
Батьківщина брендуСША
642.00 грн
Набір стамесок (пластиковий кейс) Stanley OPP 5002
Вид інструментунабір, стамеска
Ширина лезвия6 .. 25 мм
Длина лезвия120 мм
Батьківщина брендуСША
1 000.00 грн
Набір стамесок з полімерними ручками YATO 3 шт
Вид інструментунабір
Длина лезвия300 мм
Батьківщина брендуПольща
720.00 грн

У столярній справі і будь-яких роботах по дереву або металу не обійтися без спеціальних інструментів, в число яких входять долота, стамески, напилки і надфілі. З їх допомогою виробляють обробку дерев'яних і металевих заготовок для вирішення різних завдань. Якщо потрібно купити долото або стамеску, звертайтеся в Євроінструмент.

Асортимент

У каталозі представлені різні види столярно-слюсарних інструментів:

Зубила

Зубило складається зі стрижня з різцем і плоским протилежним кінцем, за яким вдаряє молоток. Дозволяє створювати пази і канавки в матеріалі, використовується для подрібнення твердих матеріалів. На багатьох моделях є накладка, що захищає долоню від удару.

Стамески

Стамеска складається з рукоятки з закріпленим на ній хвостовиком, що має гостру ріжучу частину. Лезо дозволяє знімати верхній шар дерева, виконувати поглиблення, пази і отвори в заготовках. Різні моделі відрізняються різною формою ріжучої частини:

Кернери і пробійники

Кернери виконуються у вигляді стрижнів з конусом на одному кінці. Застосовуються для отримання кернів або лунок, необхідних для зручності свердління матеріалу. У пробійників один кінець стрижня гостро заточений, а другий замикає рукоятка. За рахунок такої конструкції їх зручно використовувати для пророблення маленьких отворів в шкірі і інших подібних матеріалах.

Напилки та надфілі

Універсальні інструменти, за допомогою яких видаляють задирки і зачищають поверхню деталей. Деякі види використовуються для заточування пильних ланцюгів. Надфілі на відміну від звичайних напилків добре підходять для зачистки та шліфування дрібних деталей, так як мають невеликі розміри.

Що врахувати при виборі

Роблячи вибір стамески та інших слюсарних інструментів, зверніть увагу, що придбати пристосування можна окремо або в наборі. У другому випадку Ви отримуєте комплект з декількох предметів, потрібних для вирішення широкого кола завдань.

Ціна стамески та інших інструментів залежить від виробника. Ми пропонуємо товари провідних брендів, які заслужили безліч позитивних відгуків споживачів. Вся продукція поставляється безпосередньо від виробників на вигідних умовах. Звернувшись до нас, Ви можете купити стамеску в Україні зі швидкою доставкою по Києву або в інше місто.

Дивіться також