ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ З 9:00 ДО 18:00! БЕЗ ВИХІДНИХ! ДОСТАВЛЯЄМО ПЕРЕВІЗНИКОМ «НОВА ПОШТА»
Каталог

Стамески, долото

Кернер TOPEX
Батьківщина брендуПольща
38 грн
Набір стамесок з полімерними ручками YATO 3 шт
Вид інструментунабір
Довжина леза300 мм
Батьківщина брендуПольща
1 047 грн
Набор надфилей TOLSEN (6 шт.)
Ширина леза3 мм
Довжина леза150 мм
Батьківщина брендуКитай
172 грн
Набор пробойников TOLSEN "Профи" (5 шт.)
Батьківщина брендуКитай
492 грн
Набор пробойников TOLSEN "Профи" (6 шт.)
Батьківщина брендуКитай
501 грн
Набор стамесок STANLEY "DYNAGRIP", 3 шт.
Батьківщина брендуСША
1 229 грн
Набор стамесок STANLEY "FatMax", 3 шт.
Батьківщина брендуСША
1 896 грн
Стамеска STANLEY "DynaGrip" 10 мм
Ширина леза10 мм
Довжина леза125 мм
Батьківщина брендуСША
342 грн
Стамеска STANLEY "DynaGrip" 12 мм
Ширина леза12 мм
Довжина леза125 мм
Батьківщина брендуСША
361 грн
Стамеска STANLEY "DynaGrip" 15 мм
Ширина леза15 мм
Довжина леза131 мм
Батьківщина брендуСША
342 грн
Стамеска STANLEY "DynaGrip" 16 мм
Ширина леза16 мм
Довжина леза131 мм
Батьківщина брендуСША
336 грн

У столярній справі і будь-яких роботах по дереву або металу не обійтися без спеціальних інструментів, в число яких входять долота, стамески, напилки і надфілі. З їх допомогою виробляють обробку дерев'яних і металевих заготовок для вирішення різних завдань. Якщо потрібно купити долото або стамеску, звертайтеся в Євроінструмент.

Асортимент

У каталозі представлені різні види столярно-слюсарних інструментів:

Зубила

Зубило складається зі стрижня з різцем і плоским протилежним кінцем, за яким вдаряє молоток. Дозволяє створювати пази і канавки в матеріалі, використовується для подрібнення твердих матеріалів. На багатьох моделях є накладка, що захищає долоню від удару.

Стамески

Стамеска складається з рукоятки з закріпленим на ній хвостовиком, що має гостру ріжучу частину. Лезо дозволяє знімати верхній шар дерева, виконувати поглиблення, пази і отвори в заготовках. Різні моделі відрізняються різною формою ріжучої частини:

Кернери і пробійники

Кернери виконуються у вигляді стрижнів з конусом на одному кінці. Застосовуються для отримання кернів або лунок, необхідних для зручності свердління матеріалу. У пробійників один кінець стрижня гостро заточений, а другий замикає рукоятка. За рахунок такої конструкції їх зручно використовувати для пророблення маленьких отворів в шкірі і інших подібних матеріалах.

Напилки та надфілі

Універсальні інструменти, за допомогою яких видаляють задирки і зачищають поверхню деталей. Деякі види використовуються для заточування пильних ланцюгів. Надфілі на відміну від звичайних напилків добре підходять для зачистки та шліфування дрібних деталей, так як мають невеликі розміри.

Що врахувати при виборі

Роблячи вибір стамески та інших слюсарних інструментів, зверніть увагу, що придбати пристосування можна окремо або в наборі. У другому випадку Ви отримуєте комплект з декількох предметів, потрібних для вирішення широкого кола завдань.

Ціна стамески та інших інструментів залежить від виробника. Ми пропонуємо товари провідних брендів, які заслужили безліч позитивних відгуків споживачів. Вся продукція поставляється безпосередньо від виробників на вигідних умовах. Звернувшись до нас, Ви можете купити стамеску в Україні зі швидкою доставкою по Києву або в інше місто.

Дивіться також