Каталог

Стамески, долото

Кернер TOPEX
Батьківщина брендуПольща
44 грн
Зубило слесарное TOPEX
Батьківщина брендуПольща
134 грн
Кернер Jonnesway
Ширина лезвия4 мм
Длина лезвия120 мм
Батьківщина брендуТайвань
59 грн
Кернер Jonnesway
Ширина лезвия5 мм
Длина лезвия120 мм
Батьківщина брендуТайвань
79 грн
Кернер STANLEY 10x140 мм
Вид інструментукернер
Ширина лезвия10 мм
Длина лезвия140 мм
Батьківщина брендуСША
67 грн
Кернер TOPEX
Батьківщина брендуПольща
32 грн
Кернер TOPEX
Батьківщина брендуПольща
63 грн
Ніж-долото демонтажний STANLEY лезо 25 мм*4 мм*100 FatMax
Вид інструментустамеска
Ширина лезвия25 мм
Длина лезвия100 мм
Батьківщина брендуСША
422 грн
Набір STANLEY стамесок 3 шт. (12-18-25 мм) серія Stanley OPP 5002 (блістер)
Вид інструментунабір, стамеска
Ширина лезвия12 .. 25 мм
Батьківщина брендуСША
667 грн
Набір стамесок Holzmann SES6TLG, 6 шт
Батьківщина брендуНімеччина
1 590 грн

У столярній справі і будь-яких роботах по дереву або металу не обійтися без спеціальних інструментів, в число яких входять долота, стамески, напилки і надфілі. З їх допомогою виробляють обробку дерев'яних і металевих заготовок для вирішення різних завдань. Якщо потрібно купити долото або стамеску, звертайтеся в Євроінструмент.

Асортимент

У каталозі представлені різні види столярно-слюсарних інструментів:

Зубила

Зубило складається зі стрижня з різцем і плоским протилежним кінцем, за яким вдаряє молоток. Дозволяє створювати пази і канавки в матеріалі, використовується для подрібнення твердих матеріалів. На багатьох моделях є накладка, що захищає долоню від удару.

Стамески

Стамеска складається з рукоятки з закріпленим на ній хвостовиком, що має гостру ріжучу частину. Лезо дозволяє знімати верхній шар дерева, виконувати поглиблення, пази і отвори в заготовках. Різні моделі відрізняються різною формою ріжучої частини:

Кернери і пробійники

Кернери виконуються у вигляді стрижнів з конусом на одному кінці. Застосовуються для отримання кернів або лунок, необхідних для зручності свердління матеріалу. У пробійників один кінець стрижня гостро заточений, а другий замикає рукоятка. За рахунок такої конструкції їх зручно використовувати для пророблення маленьких отворів в шкірі і інших подібних матеріалах.

Напилки та надфілі

Універсальні інструменти, за допомогою яких видаляють задирки і зачищають поверхню деталей. Деякі види використовуються для заточування пильних ланцюгів. Надфілі на відміну від звичайних напилків добре підходять для зачистки та шліфування дрібних деталей, так як мають невеликі розміри.

Що врахувати при виборі

Роблячи вибір стамески та інших слюсарних інструментів, зверніть увагу, що придбати пристосування можна окремо або в наборі. У другому випадку Ви отримуєте комплект з декількох предметів, потрібних для вирішення широкого кола завдань.

Ціна стамески та інших інструментів залежить від виробника. Ми пропонуємо товари провідних брендів, які заслужили безліч позитивних відгуків споживачів. Вся продукція поставляється безпосередньо від виробників на вигідних умовах. Звернувшись до нас, Ви можете купити стамеску в Україні зі швидкою доставкою по Києву або в інше місто.

Дивіться також