МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД з 10:00 до 15:00!
Каталог

Торцеві головки

Головка сменная свечная TOPEX 1/2", 21 мм
Посадковий квадрат1/2"
Розмір21 мм
Видторцева свічкова
Батьківщина брендуПольща
77 грн
Головка торцевая WhirlPower 1/2"DR, 12 мм
Посадковий квадрат1/2"
Розмір12 мм
Видторцева
Батьківщина брендуТайвань
39 грн
Головка торцевая удлиненная TOPEX 1/2"DR, 17 мм
Посадковий квадрат1/2"
Розмір17 мм
Видторцева подовжена
Батьківщина брендуПольща
83 грн
Торцева головка 12-гранна Jonnesway 1/2“DR 27 мм
Батьківщина брендуТайвань
151 грн
Торцева головка Jonnesway 1/2“DR 25 мм
Батьківщина брендуТайвань
72 грн
Торцева головка Jonnesway 1/2“DR 8 мм
Батьківщина брендуТайвань
28 грн
Торцева головка Jonnesway 3/8“ 18 мм
Батьківщина брендуТайвань
46 грн
Торцева головка Jonnesway 3/8“ 6 мм
Батьківщина брендуТайвань
32 грн
Торцева головка Jonnesway 3/8“ 9 мм
Батьківщина брендуТайвань
37 грн
Торцева головка подовжена Jonnesway 1/2"DR, 15 мм
Батьківщина брендуТайвань
119 грн
Торцева головка подовжена Jonnesway 1/2"DR, 27 мм
Батьківщина брендуТайвань
166 грн
Торцева головка подовжена Jonnesway 1/2"DR, 28 мм
Батьківщина брендуТайвань
287 грн

Торцеві головки представляють собою універсальний інструмент, який дозволяє закручувати і відкручувати кріплення різного розміру за допомогою одного приводу (тріскачки). Вони підходять для роботи з гайками, що «прикипіли», забезпечуючи велике зусилля без ризику пошкодити грані кріплення.

Різновиди торцевих головок

Шестигранні і дванадцятигранні

Найбільш поширений вид торцевих головок. Створюють високий крутний момент навіть при невеликому зусиллі. Щільно обхоплюють кріплення, що виключає ризик зриву граней. У місці змикання робочих граней є невеликі поглиблення, що виступають компенсаторами напруги.

Головка може мати посадковий квадрат різних розмірів (в дюймах):

Перші відрізняються компактністю і оптимальні при роботі в обмежених умовах без особливих навантажень, діапазон робочих профілів у них становить 4-14 мм. Головки 1/2" використовуються для вирішення широкого кола завдань при роботі з кріпильними елементами, розміри робочих профілів варіюються в межах 8-32 мм. Моделі 3/8" розраховані на більш серйозні навантаження, при цьому вони компактніше головок 1/2", мають діапазон робочих профілів в межах 8-22 мм. Крім того, є версії з посадковим квадратом 1", 1 1/4", 1 1/2", 2" і т. д.

Свічкові

Відносяться до інструментів спеціального призначення. Застосовуються для зняття і установки свічок запалювання на бензинових двигунах. Відрізняються подовженою формою, мають стандартний шестигранний профіль.

Ударні

Вибір торцевих головок цього типу виправданий при використанні з гайковертом. Вони розраховані на важкі динамічні навантаження і використовуються там, де потрібно докласти велике зусилля.

Подовжені

Крім стандартної довжини, у продажу є подовжені моделі. Вони призначені для роботи з деталями, встановленими на високих шпильках, або з кріпленням в заглиблених місцях і на з'єднаннях, що мають витягнуту форму. Бувають ударними і звичайними.

Набір торцевих головок

У деяких випадках зручніше не підбирати пристосування окремо, а придбати набір. У нього можуть входити як самі торцеві насадки, так і приводи: трещеточні рукоятки, Т-образні воротки, карданні шарніри. Набори поставляються в міцних кейсах.

Що ми пропонуємо?

В інтернет-магазині Євроінструмент Ви можете купити торцеву головку в Україні за вигідною вартістю. Оплата приймається різними способами: готівкою, безготівковим розрахунком, через банківські карти. Асортимент є в наявності.

Ціна на торцеву головку залежить від виробника. Ми реалізуємо продукцію відомих брендів, поставляючи її безпосередньо на підставі дилерського договору. Завдяки цьому забезпечуються привабливі цінові умови на товари в каталозі.

Дивіться також
Статті по темі
Как выбрать набор инструментов для дома
15.05.2020
Как выбрать набор инструментов для дома
Какой инструмент может понадобиться в хозяйстве?