Каталог

Сокири, колуни

Колун ЦЕНТРОинструмент "Потрійна сила" 2000 г
Вид інструментуколун
Вага2 кг
Батьківщина брендуРосія
1 357 грн
Ручка для сокири MASTERTOOL 400 мм
Вид інструментурукоятка
Вага0.34 кг
18 грн
Ручка для сокири MASTERTOOL 500 мм
Вид інструментурукоятка
Вага0.57 кг
24 грн
Ручка для сокири MASTERTOOL 600 мм
Вид інструментурукоятка
Вага0.68 кг
27 грн
Ручка для сокири MASTERTOOL 700 мм
Вид інструментурукоятка
Вага0.97 кг
30 грн
Ручка для сокири-колуна MASTERTOOL 800 мм
Вид інструментурукоятка
Вага0.97 кг
33 грн
Секач для сучьев Fiskars WoodXpert XA23
Вага0.99 кг
Батьківщина брендуФінляндія
2 299 грн
Сокира MASTERTOOL 1000 г
Вид інструментусокира
Вага1 кг
248 грн
Сокира MASTERTOOL 1000 г
Вид інструментусокира
Вага1 кг
342 грн
Сокира MASTERTOOL 600 г
Вид інструментусокира
Вага0.6 кг
188 грн
Сокира MASTERTOOL 600 г
Вид інструментусокира
Вага0.6 кг
220 грн
Сокира MASTERTOOL 800 г
Вид інструментусокира
Вага0.8 кг
215 грн

Сокира — поширений теслярський інструмент, який використовується для колки дров, рубки дерев, обрубування гілок. Незамінний не тільки в будівництві, теслярському ремеслі, але і в будь-якому господарстві. Незважаючи на просту конструкцію, що включає металевий обух і рукоять з дерева або металу, ефективний і зручний в роботі.

Різновиди

Сучасний вибір сокир величезний. Зовні моделі схожі одна на одну, але призначені для вирішення різних завдань і мають різні розміри. Вони поділяються на такі види:

Рекомендації по вибору

При покупці сокири важливо визначитися з основними параметрами, до яких відносяться розмір клинка, матеріал сокирища і форма леза. Вибираючи інструмент за розміром клинка, враховуйте, що чим він ширше, тим більш товсті гілки і колоди їм можна рубати. Так, для лісорубів і професійної лісозаготівлі підходить сокира з широким клинком, для заточування колів і рубки тонких колод — з вузьким.

Від матеріалу сокирища залежить зручність в роботі і ціна на сокири. Рукоятка може бути пластиковою, дерев'яною або фібергласовою. А при наявності гумових накладок інструмент не буде вислизати з рук під час замаху.

Що стосується форми леза, то пряме переважно підходить для розколювання деревини, тому сокира з таким клинком хороша для заготівлі дров. Закруглене лезо, крім розколювання, може використовуватися і для зрізання, що робить такий інструмент надійним помічником в теслярських роботах.

Компанія Євроінструмент — офіційний дилер представлених в каталозі брендів. У нас Ви можете купити сокиру в Україні за вигідною вартістю. У продажу також є ручні багри, кирки, сокирища, деякі моделі поставляються зі шкіряним чохлом для захисту леза. Наші менеджери завжди готові детально проконсультувати Вас за асортиментом.

Дивіться також