Каталог

Електричний інструмент

Багато з будівельних інструментів раніше були тільки ручними, але сучасні товари стали зручніше. Завдяки електриці значно підвищилась їх продуктивність.

Якість електроінструменту

Щоб бути впевненим у безпеці робіт, рекомендуємо купити електроінструмент в магазині, якому Ви довіряєте. Ми надаємо сертифікати, ліцензії та гарантію на весь асортимент товарів. Продаємо тільки якісні електричні інструменти перевірених виробників, тому гарантуємо: проводити роботи безпечно.

Всі їх можна розділити на дві категорії: що працюють від розетки або від акумулятора. Перші більш потужні, зате другі простіше використовувати в обмеженому просторі, а також на майданчиках, де немає доступу до електрики або підводити шнур незручно. Найчастіше на акумуляторах працюють легкі шуруповерти: будівельники носять їх по території і не витрачають час на пошук розетки.

Який буває електроінструмент

Ціна електроінструментів в Україні помітно різниться. Вона залежить від призначення товару, його характеристик і виробника.

Існує безліч різновидів електричних інструментів. Кожен з них підходить для конкретного виду робіт.

У хорошого будівельника знайдеться комплект, що складається з наступних виробів:

Багато що з асортименту зручно мати не тільки професіоналам, але і тим, хто звик підтримувати порядок вдома: не допускає поломок меблів і любить проводити домашній ремонт самостійно. Вибрати підходящий інструмент для ваших завдань допоможуть наші консультанти. Пропонуємо купити електроінструмент недорого в Україні в компанії Євроінструмент.

Для чого призначені електричні інструменти

Будь-який знає, що для вирішення певної задачі потрібен конкретний інструмент. У кожного з них свої функції і тонкощі експлуатації, адже є електроінструменти по дереву, а є — по металу.

Для отворів в різних матеріалах краще використовувати різні дрилі. За допомогою перфораторів можна пробивати отвори в бетоні і цеглі, демонтувати стіни. Використовуючи високоспритні дрилі і спеціальну насадку, можна перемішувати розчини для будівництва.

Дуже популярні у будівельників електропили і лобзики для обробки дерева і пластика, а також болгарки для роботи з металом. У нас Ви знайдете все розмаїття необхідних пристосувань для будівництва та ремонту, а також зможете замовити електроінструмент з доставкою.

Якщо Ви шукаєте якісний електроінструмент, зверніться в наш магазин електроінструментів в Україні — ми реалізуємо товар тільки від надійних світових виробників.

Дивіться також

Статті по темі
19.01.2021
Топ-8 електричних перфораторів!
Кращі електричні перфоратори 2021
22.12.2020
Історія бренду Bosch
Bosch - історія створення та розвитку компанії та торгової марки
22.05.2020
Осторожно - подделка:
при покупке инструмента остерегайтесь больших распродаж
02.12.2019
Как очистить электроинструмент
Основные правила ухода за инструментом
22.11.2019
Что делать, если электроинструмент упал в воду?
Как безопасно и качественно просушить электроинструмент
23.10.2019
Храним инструмент правильно
Нюансы хранения электро-, бензо- и ручного инструмента
21.10.2019
Программа «Ремонт без затрат» от Stanley
07.10.2019
Выбор электроинструмента для дома:
аккумулятор или провод?
14.05.2019
Инструмент DeWALT:
выбор профессионалов
10.12.2018
Краткий обзор продукции Makita
Краткий обзор ассортимента продукции от компании Makita