МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД з 10:00 до 15:00!
Каталог

Дощувателі та поливальні пістолети

269 грн
1 270 грн
Дождеватель Claber
Батьківщина брендуІталія
531 грн
Дождеватель Claber Aqualux 2000
Батьківщина брендуІталія
408 грн
Дождеватель Claber Idrojet 2000
Батьківщина брендуІталія
496 грн
Дождеватель Claber Idrospray 2000
Батьківщина брендуІталія
858 грн

Для організації поливу городу, саду або газону на ділянці придумано безліч пристроїв, до яких відносяться також поливальні пістолети і дощувателі для поливу. Таке обладнання полегшує роботу по зволоженню грунту і допомагає підтримувати оптимальний мікроклімат для зростання і розвитку рослин. Розбризкувачі рівномірно і м'яко зволожують ділянку, створюючи штучний дощ. Використовуючи їх, можна уникнути утворення калюж і розмочування грунту, як після застосування лійки або шланга.

Різновиди

Поливальні пістолети

Поливальний пістолет — універсальний пристрій, але на відміну від дощувателів не пристосоване до самостійної роботи. Буває 2 типів:

Всі подібні розбризкувачі оснащені фіксатором курка, тому постійно тиснути на кнопку не потрібно. Якщо Ви хочете купити поливальний пістолет, зверніть увагу, що різні моделі можуть відрізнятися матеріалом виготовлення (пластик, метал) і функціональністю: в деяких пістолетах є регулювання витрати води, автоматичне спорожнення і інші функції.

Дощувателі

Кожен дощуватель має свої регулювання: у одних можна змінювати інтенсивність подачі води від жорсткого до м'якого розпилення, у інших можлива установка необхідної ширини і дальності поливу. Головною ж характеристикою, від якої залежить ціна на дощувателі для поливу, виступає площа і геометрія ділянки.

Є дощувателі з квадратними, круглими, прямокутними зонами охоплення:

У компанії Євроінструмент можна купити дощуватель для поливу в Україні за найбільш вигідною вартістю. В асортименті представлені товари відомих світових брендів, в тому числі садові душі і оснащення для поливальних пістолетів. Надається офіційне гарантійне обслуговування. Виконується доставка додому. Також можливий самовивіз.

Дивіться також