Каталог

Ручні плиткорізи

PROFI EVO 103 ALU, шт
Макс. толщина реза5 .. 15 мм
Макс. длина распила1030 мм
Батьківщина брендуІталія
15 124 грн
PROFI EVO 133 ALU, шт
Макс. толщина реза5 .. 15 мм
Макс. длина распила1330 мм
Батьківщина брендуІталія
18 754 грн
PROFI EVO 163 ALU, шт
Макс. толщина реза5 .. 15 мм
Макс. длина распила1630 мм
Батьківщина брендуІталія
22 384 грн
Плиткоріз MASTERTOOL 3-В-1, 650 мм
Макс. длина распила650 мм
1 630 грн
Плиткоріз MASTERTOOL 400 мм
Макс. длина распила400 мм
386 грн
Плиткоріз MASTERTOOL ПРОФІ 600 мм
Макс. длина распила600 мм
1 384 грн
3 571 грн
1 785 грн
1 989 грн
2 091 грн
Плиткоріз ручний Battipav PROFI EVO 88
Макс. толщина реза5 .. 15 мм
Макс. длина распила880 мм
Батьківщина брендуІталія
12 499 грн
Плиткоріз ручний Battipav SUPER PRO EVO 125
Макс. толщина реза4 .. 18 мм
Макс. длина распила0 .. 1250 мм
Батьківщина брендуІталія
13 199 грн

Якщо ви роздумуєте про ремонт або укладання плитки - ідея роботи з таким міцним матеріалом може здатися лякаючею. В остаточному підсумку, плитка міцна й нерідко дорога, тому робота з нею не для людей зі слабкими нервами. Ручні плиткорізи якраз підходять для невеликих приміщень і, як правило, дешевше електричних аналогів. Вони не споживають електрики й екологічні для використання в домашніх умовах, також гарні, коли потрібно виконати дрібну роботу, що вимагає точної різки. Призначені в першу чергу для обробки керамічної, порцелянової і керамогранітних плитки. Зустрічається ряд моделей з додатковим алмазним покриттям леза для обробки скла. Такий інструмент - відносно недорогий і точний спосіб отримати чистий зріз.

Вибір найкращого ручного плиткоріз може виявитися непростим процесом. Перше, про що слід подумати, - це габарити. Його довжина визначає ріжучу здатність, пам'ятайте про це при покупці.

Ще одна річ, про яку варто подумати, - це напрямні. В ідеалі краще придбати ручний плиткоріз з двома направляючими, що забезпечують кращу точність різання. Можна вибрати між фіксованими та регульованими роздільником - фіксований роздільник допоможе заощадити час, тому що не доведеться переміщати його після кожного проходу. Останнє, що потрібно враховувати, - це додаткові аксесуари. Деякі ручні моделі поставляються з бічними упорами для регулювання, що дуже корисно для виконання роботи. Гумові ніжки та складні бічні упори, можуть мати велике значення, особливо при роботі з плиткою більшого розміру. Якщо в підставі вашого ручного плиткоріза немає гумових ніжок, він може ковзати по більш гладкої поверхні та подряпати її.

В плюс ручних плиткорізів можна додати: легкість використання, підходить для нескладних завдань, фізичне навантаження невелике. Ручний плиткоріз - це недорогий та точний спосіб отримати чистий зріз. З мінусів: стомлення при великомасштабних роботах, не здатний виконувати вигнуті пропили.

Отже, коли має бути відносно невелика за складністю та обсягом робота: різання плитки для ванної кімнати, душа, умивальника, ручний різак стане кращим вибором. Великі роботи, як різання плитки для всієї кімнати або стіни саду, можуть бути трохи більш трудомісткими, тому ви швидко втомитеся, працюючи весь день.

У магазині Євроінструмент допоможуть вибрати ручний плиткоріз, який найбільше відповідає вашим конкретним потребам й інтенсивності роботи.

Дивіться також
Статті по темі
Как разрезать плитку без плиткореза
03.04.2020
Как разрезать плитку без плиткореза
нет плиткореза - не беда
История инструмента: плиткорез
13.01.2020
История инструмента: плиткорез
Плиткорез: история создания плиткорезов
Плиткорезы Battipav – в ногу со временем
14.12.2018
Плиткорезы Battipav – в ногу со временем
Battipav – итальянское качество для профессионалов