Каталог

Ручні рівні

1 318 грн
Уровень STANLEY FatMax XTREME 40 см
Батьківщина брендуСША
773 грн
Уровень алюминиевый TOPEX тип 600, 150 см
Батьківщина брендуПольща
546 грн
Гидроуровень TOPEX со шлангом 15 м
Батьківщина брендуПольща
304 грн
8 488 грн
Набор уровней Milwaukee Slim Box (3 шт.)
Батьківщина брендуСША
2 604 грн
Рівень 60 см Stanley XTHT1-42132
Довжина60 мм
Матеріалалюміній
Кількість капсул3
Батьківщина брендуСША
1 039 грн
Рівень KAPRO 240KR
Матеріалпластик
Кількість капсул1
Батьківщина брендуІзраїль
162 грн
Рівень KAPRO 245kr 10 см
Довжина100 мм
Матеріалпластик
Кількість капсул2
Батьківщина брендуІзраїль
107 грн
Рівень KAPRO 787-40-200, 40 см
Довжина400 мм
Матеріалалюміній
Кількість капсул2
Батьківщина брендуІзраїль
398 грн
Рівень KAPRO 987XL Saturn 100 см
Довжина1000 мм
Матеріалалюміній
Кількість капсул3
Батьківщина брендуІзраїль
863 грн

Ручний рівень давно відомий майстрам інструмент для вимірювань. Незважаючи на те, що сучасна заміна цього вимірника - лазери з перехресними лініями, є більш привабливим варіантом, ручної рівень все ж перевершує їх в декількох областях. Багато лазери втрачають видимість, як тільки потрапляють на сонячне світло, що обмежує їх корисність на вулиці. Є ще один фактор, який стосується зручності: як правило вибирають ручну модель, коли часто перевіряють рівень і роботу по схилу, а для настройки поперечних лазерів потрібно більше часу.

Види ручних рівнів

Рівень - це інструмент, який використовується для визначення, є поверхню горизонтальної (рівень) або вертикальної (схил). Це найпростіший з вимірювальних інструментів з бульбашкою всередині заповненого рідиною флакона. Без нього не побудувати будинок, не кажучи вже про те, щоб повісити кухонні шафи або встановити двері.

Щоб рівень виконував свою роботу, він повинен бути добре відкалібрований. Є ручні рівні зі змінними колбами. До видів ручних рівнів відносяться бульбашкові варіанти і Гідрорівні.

Зустрічаються такі види ручних рівнів як бульбашкові і водяні.

Бульбашкові рівні

Використовуються для роботи в побуті і в професійній сфері. Являють собою планку з металу або пластику з однією або декількома колбами, наповненими рідиною з бульбашкою повітря.

Водяні рівні

Складаються з гнучкої пластикової трубки або шланга з жорсткими пластиковими циліндрами на кінцях. Вода (і кілька крапель харчового барвника) знаходяться всередині пробірки і циліндрів. Вони використовуються для розміщення циліндрів на поверхнях, які потрібно вирівняти один з одним. Трубка повинна залишатися нижче циліндрів. Якщо поверхні рівні - рівень води повинні бути на одному рівні. Гідрорівні використовуються при заливці фундаменту, але також можуть використовуватися в столярних роботах, озелененні та багато іншого. Завдяки тому, що вони можуть бути будь-якої довжини, це спрощує виконання більш складних завдань з вирівнювання.

До додаткових опцій, що забезпечує комфорт при роботі з рівнями відносять магніт, світлодіодне підсвічування і цифрові дисплеї.

У нас в магазині Євроінструмент ви знайдете безліч моделей ручних рівнів від різних виробників.

Дивіться також