Каталог

Електронні мультиметри

Мультиметр Laserliner MultiMeter
Батьківщина брендуНімеччина
684 грн
Індикатор напруги MASTERTOOL
Типіндикатор напруги
43 грн
Індикатор напруги MASTERTOOL SL4x220 мм
Типіндикатор напруги
23 грн
Індикатор напруги Wiha CAT IV 12-1000 В
Типіндикатор напруги
Батьківщина брендуНімеччина
5 754 грн
Індикатор напруги Wiha Volt Detector 12-1000 В
Типіндикатор напруги
Батьківщина брендуНімеччина
1 337 грн
Індикатор напруги Wiha Volt Detector 90-1000 В
Типіндикатор напруги
Батьківщина брендуНімеччина
964 грн
71 грн
Індикатор напруги цифровий MASTERTOOL
Типіндикатор напруги
25 грн
Индикатор напряжения Laserliner AC-Check
Батьківщина брендуНімеччина
390 грн
Индикатор напряжения Laserliner AC-tiveFinder
Батьківщина брендуНімеччина
435 грн
Индикатор напряжения Laserliner AC-tiveMaster Digital
Батьківщина брендуНімеччина
3 216 грн

Будь-то невелике електронне з'єднання або велика складна схема, кожен компонент, від простого діода до складного підсилювача потужності, повинен бути перевірений на електричні властивості. мультиметр - це Основний інструмент для контролю якості розробника електроніки. його використовують тоді, коли потрібно виміряти напруга, струм і опір.

Аналоговий проти цифрового

Аналогові мультиметри, як ви могли здогадатися, використовують класичні аналогові шкали для виміру напруги, струму і опору. вони, безумовно, більше примітивні і рідко використовуються в наші дні, проте деякі стверджують, що аналогові більше чутливі, і багато як і раніше віддають перевагу їх.

З інший боку, в сучасному світі переважають цифрові мультиметри. зазвичай вони складаються з РК-дисплея, ручки для вибору різних діапазонів, аналого-цифрового перетворювача і внутрішньої схеми для перетворення сигналу.

Розрядність мультиметров

Роздільна здатність мультиметра або кількість відображаються значень - це найменша частина шкали, яка може бути відображена. це відноситься до того, наскільки велике число, яке може відображати прилад, або загальне кількість відображень цифр. чим велика розрядність, тим краще.

Універсальність у вимірах і функціональності

Базові мультиметри мають стандартні функції, такі як вимір постійного і змінного струму, напруги, опору і ємності. інші мультиметри пропонують різні тести (перевірка діодів, перевірка батарей, перевірка цілісності мережі, перевірка транзисторів) і спеціальні функції (автоматичний вибір діапазону, аналогова гістограма, інтерфейс RS-232 для ПК, справжнє середньоквадратичне значення), що робить їх більше корисними, ніж стандартний мультиметр.

Безпека

При роботі з високим напругою дуже важливо знати, яку Модель слід використовувати. В залежно від сили струму, що протікає по провіднику, ви можете вибрати пристрій, що представляє собою щось середнє між мультиметром і електроклещами і індикаторами.

Електроклещі

Створені як одноцільовий тестовий інструмент для електриків, являють собою електричний «Тестер», поєднує в собі вольтметр і струмові кліщі. мають вбудований трансформатор з єдиною метою виміру струму, Котрий вони можуть вимірювати з точністю до десятих часткою одиниці. В відміну від мультиметра, їх НЕ потрібно підключати до ланцюги для виміру струму.

Дивіться також
Статті по темі
Мультиметры:
17.03.2020
Мультиметры:
на что обратить внимание при выборе