Каталог

BOSCH PRO-MIX: один акумулятор для всіх інструментів

BOSCH PRO-MIX: один акумулятор для всіх інструментів

У сучасного майстра, як у професіонала, так і у любителя, може бути дуже багато різного акумуляторного інструменту. І звичайне явище в такому випадку - купа акумуляторів і зарядних пристроїв для них. Як наслідок, виникають проблеми зі зберіганням інструменту, складніше підтримувати порядок на робочому місці. Але новітні розробки компанії Bosch дозволяють уникнути цього.

Власне кажучи, основна ідея компанії полягає в жорсткій стандартизації. Всі види інструменту здатні працювати від однакової моделі акумулятора. Як наслідок, користувачеві досить придбати собі один акумулятор (а краще пару, щоб мати можливість продовжувати роботу, поки перший заряджається) з одним зарядним пристроєм, а потім просто докуповувати потрібні інструменти без акумулятора, створюючи універсальні набори.

Важливо відзначити, що крім зручності такий підхід хороший тим, що дозволяє заощадити чималу суму. Адже інструмент, що поставляється без акумуляторів і зарядних пристроїв, обійдеться помітно дешевше. До того ж, у разі виходу акумулятора з ладу, не потрібно буде шукати і купувати сумісну модель - досить будуть просто замінити його на аналогічний.

Важливо відзначити, що німецький виробник подбав, як про професіоналів, так і про домашніх користувачів - і ті і інші можуть становити подібні набори, вибираючи, відповідно, бренди Bosch Professional і Bosch DIY. І в тому і в іншому випадку користувачеві доступні акумулятори на 12 В для більш компактного інструменту і моделі на 18 В, призначені для вирішення більш складних завдань.

Зібрати набір акумуляторного інструменту BOSCH PRO-MIX

З радістю повідомляємо вам, що ви можете швидко скласти потрібний вам набір, скориставшись спеціальним конструктором на нашому сайті. Для початку виберіть, інструмент якого бренду вам необхідний:

  • Bosch Professional
  • Bosch DIY

На сторінці, скористайтеся банером «Створити набір». Відкриється вікно, в якому вам потрібно буде вказати необхідну модель акумулятора, після чого можна буде приступати до складання набору. Ви можете вибирати будь-який з доступних інструментів, вказуючи його кількість. У випадку з Bosch Professional користувачеві доступний вибір акумуляторів, що розрізняються не тільки по «вольтажу», а й по ємності. Також в набір можна включати і різні аксесуари, начебто сумок для перенесення і ліхтариків.

По вашому запиту товари не знайдені.