Каталог

Інструменти

Електричний інструмент
Електричний інструмент3 463
Акумуляторний інструмент
Акумуляторний інструмент3 688
Пневматичний інструмент
Пневматичний інструмент1 940
Ручний інструмент
Ручний інструмент13 167
Вимірювальний інструмент
Вимірювальний інструмент1 958

З розвитком суспільства, виникненням будівництва і різних галузей виробництва виникла потреба у створенні пристроїв, які не тільки полегшують людську працю, але й взагалі роблять можливим здійснення даного виду діяльності. Удосконалення наукової думки, відкриття та інновації привели до народження сучасних приладів і обладнання, які використовується не тільки вузьконаправленими фахівцями, але й є в кожному будинку.

Купити інструмент

Сьогодні у покупця є вибір яким способом і де можна купити інструменти: прийшовши в спеціалізований магазин або замовивши онлайн. Причому другий спосіб стає все більш популярним тому, що це не тільки зручно, але й істотно заощаджує час. З цієї причини компанія Євроінструмент пропонує в своєму магазині широкий вибір якісного інструменту тільки від перевірених виробників і в будь-якій ціновій категорії.

Види інструментів

Сьогодні у покупця справедливо може виникнути питання: а який краще купити інструмент? На сайті представлені наступні категорії техніки:

Сфера застосування інструменту

Як Ви бачите, сфера застосування інструментів досить широка і різноманітна. Залежно від частоти і технічних параметрів її можна розділити на такі категорії, як для дому та для професіоналів. Для побутових апаратів характерні зручність використання, простота обслуговування і всілякі додаткові функції. У той час як хороші інструменти для професіоналів мають підвищений робочий ресурс, високу потужність і безпеку, зносостійкість і більш високу ціну.

Виробники інструменту

У нас на сайті Ви знайдете представників як всесвітньо відомих торгових марок (Bosch, Metabo, DeWalt, AEG, Milwaukee, Dremel, Black & Decker), так і українських виробників, і брендів ближнього зарубіжжя (Патон, Интерскол, Белмаш). Вся продукція має гарантійні сертифікати, тому Ви можете не боятися підробок і сміливо купити якісний інструмент.

У нашому магазині є можливість придбати як недороге обладнання, так і преміум-класу. В каталозі часто з'являються новинки, проводяться різні акції та сезонні знижки, завдяки чому Ви можете зробити вигідну покупку і добре заощадити. Якщо Ви не впевнені у виборі, тоді консультанти магазину допоможуть визначитися і підберуть ту модель, яка підходить саме Вам, а також організують оперативну доставку в будь-який регіон України, якщо Ви вирішите купити інструмент онлайн.

Дивіться також
Силова техніка
Силова техніка2 283
Будівельне обладнання
Будівельне обладнання4 755
Оснащення та комплектуючі
Оснащення та комплектуючі32 435
Верстати
Верстати3 645
Техніка та інструменти для дому та саду
Техніка та інструменти для дому та саду8 287
Статті по темі
Короткий огляд продукції Makita
30.03.2021
Короткий огляд продукції Makita
Огляд асортименту продукції від компанії Makita
Купи інструмент Bosch і отримай повну гарантію
17.02.2021
Купи інструмент Bosch і отримай повну гарантію
Рік повної гарантії на професійний Bosch
Топ-8 електричних перфораторів!
19.01.2021
Топ-8 електричних перфораторів!
Кращі електричні перфоратори 2021
Історія бренду Bosch
22.12.2020
Історія бренду Bosch
Bosch - історія створення та розвитку компанії та торгової марки
Осторожно - подделка:
22.05.2020
Осторожно - подделка:
при покупке инструмента остерегайтесь больших распродаж