Каталог

Акумуляторні гвинтоверти

9 397 грн
4 370 грн
11 911 грн
4 200 грн
5 220 грн
6 570 грн
1 890 грн
13 803 грн
9 397 грн
7 399 грн
10 599 грн
8 599 грн

Акумуляторні гвинтоверти ніколи не були так популярні, як зараз. Крім обладнання професійного рівня, що став практично незамінним на будмайданчику, за останні декілька років спостерігається зростання числа моделей, орієнтованих на ринок DIY. Якщо ви замислювалися про оновлення свого набору інструментів зверніть увагу на даний інструмент.

Перш за все, що робить акумуляторний шуруповерт? Як випливає з назви, він призначений для загортання гвинтів, різних кріплень та оснащений власниками 1/4" для прямого під'єднання біт. Однак для стороннього спостерігача переваги можуть бути не відразу очевидні. Наприклад, звичайна комбінована дриль має регульований патрон, вибір з двох або більше передач, окремі режими для свердління, ударного свердління та загвинчування, а також муфту, яка забезпечує точне додаток крутного моменту, тому може здатися, що гвинтоверт значно обмежений. Його можна використовувати тільки з аксесуарами оснащеними шестигранником 1/4" та, як правило, він забезпечений набагато менш вражаючим набором «наворотів».

Однак акумуляторні моделі гвинтоверти забезпечують дуже великий крутний момент, завдяки типу обертового ударного механізму, який спрацьовує, як тільки інструмент стикається з умовами значного навантаження. Це означає, що вони можуть працювати швидше й інтенсивніше шуруповерт, і мають серйозну перевагу, коли мова йде про більш довгі або великі гвинти. Ударний механізм дозволяє закручувати великі кріпильні деталі прямо в деревину без попереднього свердління пілотних отворів, що швидко зупинило б звичайну дрель. Акумуляторні гвинтоверти ідеально підходять для відкручування міцних, іржавих або глибоко застрягли кріплень під час знесення або ремонтних робіт. Тому, якщо ви будуєте або розбираєте щось, де використовуються великі кріпильні деталі, цей інструмент може заощадити час і зусилля.

Гвинтоверти на акумуляторі розробляються з урахуванням універсальності, деякі з найпотужніших моделей мають параметри, що дозволяють ефективно вирішувати складні завдання. Більшість компактних моделей на 10,8 В та 12 В використовуються для загортання малих і середніх гвинтів, а не для важких кріплень. Багато користувачів вважають за краще ці компактні інструменти для легких робіт через іншого переваги, властивого конструкції: вони мають набагато меншу вірогідність вислизання гвинта під навантаженням. Послідовність ударів допомагає надійно утримувати біту на місці, в той час як стандартне обертання дрилі-шурупокрута іноді може дозволити їй вискочити з головки гвинта, особливо якщо ви використовуєте інструмент в незручному ракурсі.

Акумуляторні гвинтоверти ергономічні, легкі та зручні у використанні. Їх можна використовувати однією рукою, так як дуже невелика частина навантаження передається на зап'ясті користувача. Це означає, що вам не потрібна надсила, щоб управляти інструментом, його можна зручно та безпечно використовувати навіть при виконанні важких робіт. Вони спроектовані, щоб бути максимально компактними, а відсутність традиційного свердлильного патрона або муфти означає, що їх можна легко втиснути в тісне робочий простір.

Дивіться також
Статті по темі
Різдвяна акція від METABO
12.10.2020
Різдвяна акція від METABO
Стань учасником розіграшу цінних призів від METABO та Євроінструмент!
Технология Makita XGT
14.08.2020
Технология Makita XGT
Будущее аккумуляторного электроинструмента