Каталог

Акумуляторні будівельні міксери

11 233 грн
Аккумуляторный миксер DeWALT DCD240X2
Батьківщина брендуСША
27 197 грн
Аккумуляторный миксер Makita DUT130Z (каркас)
Батьківщина брендуЯпонія
13 860 грн
Аккумуляторный миксер Metabo RW 18 LTX 120
Батьківщина брендуНімеччина
21 279 грн
Акція
Аккумуляторный миксер Metabo RW 18 LTX 120 (каркас)
Батьківщина брендуНімеччина
13 260 грн
11 723 грн
Аккумуляторный миксер Metabo RW 18 LTX 120
Батьківщина брендуНімеччина
20 600 грн
Немає в наявності

Втомилися вручну змішувати фарби, будівельний розчин або клей? Прийшов час поміркуваті про купівлю акумуляторного будівельного міксера! Оснащений однією гвинтовою лопаттю або декількома, він легко впорається зі змішуванням всіх рідких матеріалів. У будь-якому випадку вибрати відповідний акумуляторний будівельний міксер досить просто, головне визначити сферу використання (будинок або робота), а далі просто слідувати інструкції.

Механізм міксера, також званий мішалкою, досить простий: двигун обертає вал, забезпечений в нижній частині лопатями. Розроблений для найбільш ефективного змішування рідких або напіврідких компонентів, таких як клей, фарба, штукатурка, будівельний розчин і поліроль, він змішає матеріали для отримання однорідного результату.

Потужність

Цей параметр варто враховувати виходячи з виду переміщуваного матеріалу: чим він щільніше, тим складніше його перемішувати. Лак або фарба вимагають менше зусиль у порівнянні з бетоном або штукатуркою. Певна кількість енергії потрібно в залежності від конкретного напрямку роботи. Важливе значення має крутний момент машини: високий крутний момент дозволяє збільшити силу змішування.

Швидкість обертання

Високоякісні моделі часто можуть перевищувати швидкість в 700 оборотів, але для більшості завдань 500 оборотів на хвилину буде більш ніж достатньо. Повільний режим потрібен для перемішування щільних матеріалів, а більш висока швидкість - то що потрібно, для змішування фарби.

Герметичне ущільнення

Визначає ступінь захисту вашого акумуляторного міксера від води та пилу. Якщо міксер буде використовуватися для професійних потреб, важливо враховувати, чи часто машина піддається впливу цих елементів.

Ергономіка

Приладом можна керувати однією або двома руками. Моделі акумуляторного міксера з двома ручками забезпечують більшу стабільність й точне змішування.

Вага

Вона коливається від 2,5 до 8 кілограм для компактних машин. Легка модель краще, якщо робота вимагає постійного руху.

Дивіться також