Якій мові віддаєте перевагу?
Русский або Українська
МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД з 10:00 до 15:00!
Каталог

Різдвяна акція від METABO

Умови участі:

1. У розіграші беруть участь всі покупці визначених груп інструментів ТМ Metabo, що зроблять та зареєструють покупку одного з трьох видів інструменту:

2. Той хто одночасно купить (одним чеком) всі три інструменти протягом дії акції та зареєструє їх згідно умов акції отримає гарантований подарунок спортивну сумку Metabo.

3. Для того щоб взяти участь в акції з розіграшу призів від TM Metabo треба: придбавши продукцію TM Metabo, що відповідає критеріям акції (дивись п.1), відправ на і-мейл [email protected] фото інструменту (-ів) так, щоб було видно серійні номери (сіра табличка з технічними даними) та фото фіскального чеку (видаткової накладної, що підтверджує факт покупки в магазині Євроінструмент) для підтвердження відповідності умовам цієї акції: номенклатури, періоду придбання продукції. В і-мейлі обов’язково вкажіть: ім’я, прізвище, контактний номер телефону. Цим даним буде присвоєно унікальний номер для проведення розіграшу призів. Та у випадку виграшу одного з 30-ти призів за цими даними з переможцем буде встановлено зв’язок.

4. Проведення Різдвяного Новорічного розіграшу призів відбудеться відразу після свят, а саме: 05.01.2021 о 15:00 за київським часом он-лайн трансляцією на сторінці facebook https://www.facebook.com/metaboUA/. Чим більше ви купуєте продукцію TM Metabo в магазині Євроінструмент, тим більше шансів виграти цікаві брендові призи.

12.10.2020
Поділитися