Якій мові віддаєте перевагу?
Русский або Українська
МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД з 10:00 до 15:00!
Каталог

Makita SJS

У наш час виробникам інструменту, які хочуть залишатися лідерами ринку, необхідно постійно створювати технології, що підвищують надійність інструменту, а також комфорт його використання. І у японської компанії Makita це непогано виходить. За останні десятиліття вона представила чимало дуже цікавих рішень, який припали до вподоби професіоналам з усього світу.

Так, технологія Makita SJS (скорочення від Super Joint System) була спеціально розроблена для захисту двигуна інструменту від різких ривків і заклинювань відрізних дисків, неминучих при розрізанні матеріалів. Подібний негативний вплив може привести до швидкого зносу інструменту і його передчасного виходу з ладу.

Розробникам Makita вдалося створити просту, але одночасно з цим надійну і ефективну систему. Ведуча шестерня вільно встановлена на роторі двигуна, а крутний момент передається за допомогою спеціальної пружини. У разі заклинювання диска або виникнення перевантаження пружина розтискається, в результаті чого ведуча шестерня починає вільно провертатися на валу. Не виникає перевантаження двигуна, передача крутного моменту на диск припиняється. А значить не виникає ризик його поломки або отримання у травм користувача. Після того, як диск був звільнений, обертання двигуна знову стискає контактну пружину і обертання відновлюється, можна продовжувати роботу.

Що ж стосується технології Makita SJS II, то її призначення - в гасінні вібрацій. Реалізована вона на вихідному валу. Крутний момент передається з шестірні на вал не безпосередньо, а за допомогою спеціальної ресори. Це забезпечує амортизацію, здатну поглинати частину вібрацій. Відповідно знижується навантаження на руки користувача, зменшується ризик отримання професійної травми.

Технологія Super Joint System сьогодні активно використовується у багатьох шліфувальних машинах виробника, завдяки чому вони відрізняються підвищеною надійністю і зниженою травмонебезпекою.

13.11.2020
Поділитися