Каталог

Кращі виробники інструменту!

Сьогодні на полицях магазинів можна знайти інструмент, вироблений під різними брендами. Деякі з них добре відомі і користуються повагою у користувачів з усього світу. Інші ж марки знають лише фахівці. Останнім часом зустрічаються і такі марки, про які ніхто майже нічого не може сказати.

Все це розмаїття наводить на думку, що в світі сьогодні існує величезна кількість самих різних виробників. Насправді ж кількість компаній не надто велика, набагато менша, ніж кількість брендів, якими вони володіють. Це норма, коли велика корпорація виробляє інструменти під різними марками. Та що там корпорація, часом навіть невелика компанія може володіти відразу декількома брендами - наприклад, один для професійних рішень, інший для інструменту, призначеного для домашніх майстрів.

Robert Bosch GmbH

Почнемо зі знаменитої німецької компанії Bosch Tools, яка є частиною величезного концерну Robert Bosch GmbH, що володіє декількома сотнями дочірніх підприємств і випускає широкий асортимент найрізноманітнішої продукції. Крім, власне, інструменту Bosch, випускаються також рішення під марками Dremel, CST/berger і Freud, а також маловідомими у нас Diablo і RotoZip.

Stanley Black & Decker

Такі відомими марками, як Black & Decker, DeWALT та Stanley володіє американська компанія Stanley Black & Decker (SBD), що з'явилася в 2010 році, після об'єднання Stanley і Black & Decker. Також цьому виробникові належить і безліч інших марок, але вони куди менш відомі на нашому ринку. Наприклад, Craftsman, Irwin, Mac Tools, Lenox, Sidchrome, Lista і рядом інших.

Chervon

Китайська корпорація Chervon також володіє солідним портфелем брендів. Таких, як EGO POWER (з цієї марки і почалася історія даного виробника в 1993 році), FLEX, Devon, Xtron, Calmdura, а також Skil і Skilsaw. Тут потрібно відзначити, що останні дві були викуплені у Bosch Tools в 2017 році.

Husqvarna Group

Володіє безліччю марок і шведська корпорація Husqvarna Group. Вона займається виробництвом продукції не тільки під основним брендом Husqvarna, але також під марками Gardena, McCulloch, Flymo, Klippo, Diamant Boart і рядом інших.

KKR

Популярна у наших споживачів марка Metabo спочатку належала німецькій компанії Schnizler GmbH. Потім в 2015 році вона відійшла до японської компанії Hitachi Koki Co., Ltd. Потім в 2017 році вона була поглинена фондом приватних інвестицій Kohlberg Kravis Roberts & Co. L.P. (KKR). В результаті поглинання на ринку з'явилася також і марка Hikoki (скорочення від Hitachi Koki).

TTI

Далеко не всі знають про тайванську корпорацію Techtronic Industries Co Ltd. (або просто TTI). Але зате багатьом добре відомі торгові марки, що їй належать, Milwaukee, RYOBI і AEG. Остання - це один з «осколків» колись могутньої німецької корпорації AEG, яка припинила своє існування в 1996 році. Останні пару десятиліть свого існування вона через економічні труднощі розпродувала свої підрозділи, що займаються випуском самої різної продукції, фактично всім бажаючим. В результаті правами на марку AEG володіють сьогодні найрізноманітніші компанії з усього світу.

Fortive

Про вимірювальні прилади Fluke знає багато споживачів. Але не всі знають, що володіє цією маркою американський конгломерат Fortive, який ще займається випуском продукції під своїм основним брендом, а також володіє такими марками, як Matco Tools, Keithley і Tektronix.

Makita

Втім, далеко не всі компанії вважають за краще йти по шляху збільшення кількості торгових марок. Класичний приклад - японський виробник Makita і виробник професійного обладнання Hilti Corporation зі штаб-квартирою в Люксембурзі. Обидва вони дуже шановані і відомі в багатьох країнах по всьому світу, де їх продукція представлена виключно під «рідними» брендами - Makita і Hilti.

Звичайно ж, в даному матеріалі ми розповіли тільки про найвідоміші бренди і не згадали безліч інших. І це не дивно, адже їх число дуже велике, про них можна навіть написати цілу книгу. Ми ж постаралися зібрати найбільш відомі імена, добре відомі нашим клієнтам.

17.11.2020
Поділитися