Каталог

Захист Distar

Відомий виробник алмазного устаткування, компанія Distar повідомила про підвищення ступеня захисту, вироблених нею товарів. Тепер вся продукція бренду буде забезпечуватися голографічною наклейкою нового зразка, яка говорить про те, що перед вами оригінал.

Нова версія голограми має відразу шість ступенів захисту. На наклейку нанесені написи і малюнки з різними оптичними і кінетичними ефектами, на зразок підсвічування з ефектом пульсації. На світлі така голограма переливається яскравими кольорами, зображення на ній здається об'ємним, а набраний дрібним шрифтом текст «PROFESSIONAL DIAMOND TOOLS» відрізняється високою чіткістю, його легко прочитати.

Захист створений з використанням новітніх технологій, завдяки чому його неможливо підробити. А це означає, що ви сміливо можете купувати товари, оснащені подібною наклейкою і не побоюватися підробок.

Компанія попереджає, що хоча товари, оснащені новою системою захисту, вже доступні, в продажу деякий час можна буде зустріти і товари з попередньою версією голограми, на якій присутній напис «Diamantwerk». Але вже в найближчому майбутньому вся продукція Distar буде поставлятися з новою версією захисту.

11.12.2020
Поділитися