Каталог

Bosch - історія бренду

Німецький бренд Bosch відомий на ринку як товарами для промислового застосування (в енергетиці, машинобудуванні, будівництві), так і споживчою продукцією. У нашій країні особливо популярні електроінструменти марки, які вважаються зразком якості та надійності. Бренд Bosch традиційно входить в топ лідерів ринку електрообладнання і неодноразово отримував престижні нагороди за власні високотехнологічні розробки та інновації.

Історія виробника веде свій початок з 1886 року. Біля витоків справи стояв винахідник Роберт Бош, по прізвищу якого і було названо підприємство. Тоді в місті Штутгарті була заснована майстерня, яка від початку спеціалізувалася на виконанні електротехнічних і механічних робіт, а згодом завдяки винаходу Боша розпочала виробництво компонентів бензинових двигунів, зокрема такої деталі, як магнето. Компанія стає досить успішною і в 1901 будується перший завод Bosch, на якому вже працюють десятки співробітників. Кілька років по тому Bosch стає провідним світовим постачальником комплектуючих для автомобільної промисловості.

Компанія розростається і починає відкривати заводи і в інших країнах, на початку 20-го століття спеціалізацією Bosch було електрообладнання, яке призначалося для автомобілів. Після Першої світової війни, яку компанія зуміла пережити, хоча і зазнавши значних втрат, в асортимент продукції, що випускається, вводиться цілий ряд електроінструментів. Так, в 1932 році був представлений перший електродриль компанії. Також починають випускатися і різноманітні моделі побутової техніки, в тому числі і холодильники.

Переживши і Другу світову, компанія продовжує розширювати асортимент продукції, що виробляється, починають випускатися міксери, кухонні плити, в тому числі вбудовані, і багато іншого. Триває і розвиток виробництва електроінструменту. Компанією було створено чимало унікальних рішень, отримано безліч патентів, розроблена величезна кількість технологій, які значно вплинули на весь ринок. Багато що з того, що створив виробник, у результаті стало стандартом на ринку.

Сьогодні майже чверть від асортименту Bosch становить продукція, вироблена підрозділом, який спеціалізується на випуску електроінструментів. Це ручні інструменти, на зразок перфораторів та шуруповертів, всілякі аксесуари до них, а також різноманітне садове обладнання, таке як газонокосарки та кущорізи. Компанія приділяє особливу увагу розвитку виробництва акумуляторних рішень. Крім основного бренду, Bosch випускає обладнання і під такими торговими марками, як Dremel, CST/berger, Freud і деякими іншими.

На сьогодні Bosch являє собою складну систему з більш ніж 400 дочірніх підприємств, а також підрозділів в десятках країн по всьому світу. Штаб-квартира Robert Bosch GmbH розташована в німецькому місті Герлінгені.

22.12.2020
Поділитися