Каталог

Metabo LiHD

Тривалий час акумуляторні інструменти практично в усьому, крім мобільності, поступалися моделям, які працюють від мережі змінного струму. Але часи змінюються і інженери створюють все більш досконалі моделі акумуляторів, потужних, витривалих та при цьому досить компактних й легких. І найбільш помітних успіхів в цій сфері вдалося досягти німецькій компанії Metabo, відомій своїм високоякісним професійним інструментом.

Влітку 2015 року Metabo вперше представила акумулятори LiHD, які в усьому перевершували акумулятори Li-Power, що використовувалися тоді виробником (дуже непогані, потрібно відзначити). Поява нового виду акумуляторів дозволила виробникові представити новий високопродуктивний акумуляторний інструмент, що вже максимально близько підійшов до мережевих рішень.

Якщо порівнювати Li-Power і LiHD, то останні здатні віддавати більший струм протягом більшого часового інтервалу. Це стало можливим завдяки використанню більш досконалих комірок - 21700 (21 позначає діаметр, а 700 – довжину комірки в мм) з більш активним матеріалом, замість звичних 18650. Нові комірки крупніше, через що нові моделі акумуляторів вийшли трохи більшими за габаритами і дещо важчими. Однак різниця ця настільки незначна, що її сміливо можна ігнорувати. Особливо на тлі переваг, які мають нові батареї.

Але відразу ж обмовимося, одними тільки комірками справа не обмежується. Не можна просто «запхати» в пластиковий корпус побільше елементів і отримати завдяки цьому новий акумулятор. Сучасні батареї – це непрості, керовані складною електронікою пристрої. Дуже багато що залежить також від конструкції, яка повинна витримувати солідні навантаження і не боятися перегріву.

У разі в LiHD окремою гордістю виробника є продумана конструкція струмоведучих шин і контактів збільшеної площі. Вони масивніше, їх спеціально розраховували на струм більшої сили, для виготовлення використовується спеціальний мідний сплав з напиленням срібла. Ніяких дротів!

Вся конструкція захована в міцний пластиковий корпус з гумовим покриттям, яке захищає від ударів і протидіє ковзанню. А повна заливка означає, що можна не побоюватися проникнення пилу або вологи. Для управління акумуляторами виробником була навіть розроблена ціла прогресивна електронна система, що отримала назву Ultra-M.

Також за заявою виробника, акумулятори LiHD здатні працювати при температурах від -20 до +50 градусів за Цельсієм, тобто їх можна використовувати в будь-яку пору року. Додамо сюди і таку перевагу, як офіційна гарантія на 3 роки і стає ясно, чому багато відомих виробників акумуляторного інструменту стали оснащувати свої творіння саме батареями від Metabo. А це означає, що ви можете використовувати акумулятори LiHD з різними пристроями (більше 200 різних моделей).

На даний момент виробником представлено чотири типи акумуляторів LiHD. Це найкомпактніша на 4 Агод, а також моделі на 5,5 Агод, 8 Агод і 10 Агод. При цьому найбільший струм в 80 А (120 А при максимальному навантаженні) видає модель на 5,5 Агод. Що ж стосується рішення на 10 А·год, то воно забезпечує струм в 50 А (75 А максимально), зате час роботи у нього в два рази більше, ніж у моделі на 5.5 Агод. Іншими словами, вибір батареї залежить від того, що для вас важливіше - компактність, потужність або час безперервної роботи.

При цьому в продажу як і раніше доступні акумулятори Li-Power на 2 Агод, 4 Агод і 5.2 Агод, а все тому, що вони легше, компактніше і дешевше. І якщо вам не потрібні дуже високі потужності, то дане рішення підійде просто ідеально. Всі три представлені моделі Li-Power підходять для інструмента на 18 В, хоча продуктивність при їх використанні і буде відрізнятися.

І якщо вам потрібні акумулятори LiHD від Metabo, то сміливо можете звертатися до нас. Ви зможете не тільки придбати оригінальний товар з офіційною гарантією, а й отримати всі потрібні консультації. Наші фахівці підберуть для вас модель, яка буде найкращим чином підходити для ваших вимог і умов роботи.

29.12.2020
Поділитися