МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД з 10:00 до 15:00!
Каталог

Cвердлильні верстати для будинку

У власників невеликих ремонтних майстерень та у домашніх майстрів іноді виникає питання - чи варто купувати недорогий свердлильний верстат або простіше обійтися дрилем. У цьому матеріалі ми наведемо на нього вичерпну відповідь.

Як це часто буває в подібних випадках, все залежить від конкретної ситуації. Так, якщо вам не потрібно часто свердлити отвори або ж не дуже важлива якість результату, то цілком можна обійтися звичайним дрилем без функції удару. Але якщо з подібним завданням доводиться стикатися досить регулярно, то краще все ж потурбуватися покупкою невеликого свердлильного верстата. Благо, що сучасний ринок сьогодні буквально переповнений найрізноманітнішими бюджетними моделями, що демонструють відмінне співвідношення вартості, якості та можливостей.

Свердлильний верстат дозволить вам не просто збільшити продуктивність, але й забезпечить високу якість роботи. Наприклад, вам потрібно просвердлити 10 отворів, по 2 в 5-ти заготівлях. Нерідко подібна робота виконується наступним чином - для того, щоб заощадить час, майстер утримує деталь в одній руці, а дриль в інший. природно, що подібний підхід порушує всі правила безпеки, та й результат зазвичай далекий від ідеалу. Верстат ж забезпечить гідний результат і безпеку, без втрати часу.

Втім, якщо свердлити вам потрібно не тільки отвори в невеликих заготівлях, але також і в великих деталях, які з певних причин неможливо розмістити на робочому столі, то без дриля не обійтися. Звідси напрошується логічний висновок - ідеальним варіантом можна назвати наявність обох інструментів відразу.

Як ми вже говорили, сьогодні у продажу можна знайти найрізноманітніші моделі свердлильних верстатів, в тому числі й за досить доступною вартості. Найдоступніші моделі мають невелику потужність і не здатні впоратися з дійсно складними завданнями, вони не підійдуть для використання протягом тривалого часу без перерв. Але ж і мова йде саме про відносно нескладні задачі. Так, потужності в 350-400 Вт досить для висвердлювання отворів діаметром в 13-16 мм, а в умовах невеликої майстерні рідко коли буває потрібно свердлити багато й часто.

Наведемо кілька прикладів недорогих свердлильних верстатів, які можна порадити для покупки, в тому випадку, якщо завдання, що стоять перед вами, не відрізняються особливою складністю. Всі їх можна використовувати від звичайної мережі змінного струму на 220 В, всі вони відрізняються простотою експлуатації.

Побутові свердлильні верстати

Якщо ваш бюджет обмежений сумою в 4000 грн, то рекомендуємо звернути увагу на моделі Zipper ZI-STB13T (1086513266) та Vulkan VLK-13T1 (15521). Вони здатні висвердлювати отвори в металі, діаметром до 13 мм, а значить їх цілком вистачить для випадків, коли потрібно епізодично свердлити невеликі отвори. Будь-які додаткові можливості і функції тут відсутні.

Професійні свердлильні верстати

Більш прогресивні моделі Optimum OPTIdrill B14 Basic (3008014) та Zipper ZI-STB16T (1086526016) ми сміливо можемо порекомендувати всім, чий бюджет коливається в межах до 6000 грн. Тут вже і потужність вище і можливостей більше.

Якщо ж кошти дозволяють (від 10 000 грн.), а вимоги, які стоять перед вами, вище, то рекомендуємо також звернути увагу на моделі Holzmann SB 4115N (26179028) і Bosch PBD 40 (0603B07000). У другому випадку ви отримаєте не просто вірного помічника, але модель, яка підійде для використання в навчальних закладах і навіть на невеликому виробництві. Це рішення з безліччю додаткових опцій, серед яких є навіть невеликий екран, на який виводиться додаткова інформація. Це відмінне, але при цьому й досить дороге рішення.

У цьому матеріалі ми навели як приклад тільки шість недорогих свердлильних верстатів, які добре підійдуть для використання в домашній майстерні. Але тільки цими рішеннями асортимент представлених у нас моделей не обмежується. І з цієї причини, якщо вам не підходить жодна з названих моделей, то звертайтеся до наших консультантів. Вони дадуть вичерпну консультацію та зможуть підібрати для вас верстат, який найкращим чином буде відповідати вашим вимогам.

26.01.2021
Поділитися