Якій мові віддаєте перевагу?
Русский або Українська
МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД з 10:00 до 15:00!
Каталог

Абсолютна безпека при роботі з УШМ Metabo

Робота з кутовими шліфувальними машинами (УШМ) не завжди безпечна: втрата оператором контролю над інструментом може призвести до тяжких наслідків. З огляду на це інженери компанії Metabo розробили концепцію Safety Solutions. Численні функції безпеки гарантують максимально можливий захист користувача при роботі з «болгарками» потужністю від 900 до 2600 Вт, що працюють від електричної мережі та пристроями, що живляться від акумуляторних батарей.

І так, розглянемо, що ж інноваційного пропонує відомий німецький виробник професійному користувачеву для його захисту:

  • AUTOBALANCER - MVT. Дана розробка полягає в тому, що в редукторі УШМ навколо шпинделя розміщуються декілька кульок, які, в свою чергу, забезпечують зменшення вібрації на руки оператора на 50%, що сприяє більш тривалій і безперервній роботі. Крім того, продовжується термін служби самого інструменту, а ресурс служби шліфувальних дисків збільшується на 100%.
  • S-AUTOMATIC MECHANICAL SAFETY CLUTCH. Запатентована в 1966 році запобіжна муфта Metabo S-Automatic забезпечує мінімальну віддачу УШМ при заклинювання диска під час різання, а також можливість продовження різання після розблокування диска без повторного включення.
  • FAST BREAKE - DEADMAN SWITCH. Дана система здатна при відключенні живлення на УШМ (в тому числі й в електромережі) зупинити диск всього лише за дві секунди, тим самим убезпечивши оператора в непередбачених випадках.
  • DROP SECURITY RING. Кільце, призначене для фіксації інструменту при роботі на висоті, забезпечує утримання УШМ та можливість відразу ж продовжити роботу при її падінні.

  • SOFT START. Плавний запуск двигуна УШМ, забезпечує комфортне початок роботи оператора, а також збільшує ресурс служби якоря та статора використовуваного інструменту.
  • RESTART PROTECTION. Захист від випадкового запуску УШМ при неполадках в мережі електропостачання. При аварійному відключенні електричного живлення, а в подальшому після його подачі, інструмент не запуститься відразу - потрібно спочатку відключити кнопку живлення.

Як бачимо: Metabo - це не тільки якісний інструмент промислового призначення, а й техніка, яка значно полегшує не тільки роботу рядовому оператору, а й його безпеку.

07.10.2022
Поділитися