МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД з 10:00 до 15:00!
Каталог

Виробники

Категорії товарів

За статистикою на українському ринку інструменту лідируючі позиції займають відомі компанії і торгові бренди. Вони постачають понад 60% інструменту та інвентарю. В основному, це виробники з Європи, США та Азії. Решту ж частину ринку займає продукція сумнівної якості і невідомого походження.

Продукція таких популярних брендів як Makita, Metabo, Bosch, Hitachi, Husqvarna, Stihl, AEG, Hyundai своєю якістю і довгим терміном служби завоювала довіру покупців по всьому світу. Ці компанії поставляють свою продукцію вже протягом довгих років, тому їх знають і цінують професіонали.

При покупці продукції невідомих виробників завжди є ризик отримати неякісний інструмент, який буде не тільки недовговічний, але і небезпечний для життя. Однак, багато покупців спокушаються низькими цінами таких інструментів. Не варто забувати і те, що технічне обслуговування і гарантія на такий інструментарій практично не поширюються.

По классу выпускаемой продукции, производители делятся на тех, которые выпускают только профессиональный инструмент: Metabo, Makita, AEG или только бытовой инструмент: Hyundai, Интерскол, Stanley, Scheppach. Также есть и такие, которые выпускают широкий спектр как бытового так и профессионального оборудования, например Bosch, Karcher.

По країні походження бренду і розміщення виробничих потужностей, на українському ринку присутні як західні компанії: McCulloch, Dremel, Stanley, Dewalt, AGT, Eibenstok, так і вітчизняні виробники: Фіолент, Патон, Белмаш, Дістар. Ну і звичайно ж, не відстають і азіатські конкуренти, найвідоміші з яких - Makita, Maruyama, Daishin, Jonnesway.

За відомими всьому світу брендами іноді можуть стояти вітчизняні фірми. Аналогічно, китайські виробники, також можуть виробляти інструменти під маркою відомих брендів. Відомі компанії можуть випускати професійний інструмент як в розвинених країнах, де вартість робочої сили менше, так і в європейських (Німеччина, Австрія, Фінляндія, Швеція та ін), де робітники на заводах мають більший досвід і кваліфікацію, а значить якість і, відповідно, вартість такої продукції вище.

Побутові моделі інструменту відрізняються менш складними технологічними процесами, тому їх виготовлення переноситься в менш розвинені країни, де вартість робочої сили дешевше. Наприклад, фірма Bosch професійні моделі електроінструменту виготовляє в європейських країнах, а побутові – в Китаї або Малайзії.

За асортиментом продукції, що випускається виробники діляться на широкопрофільні (наприклад Bosch) і вузькоспеціалізовані. Найпопулярнішими виробниками електроінструменту є Bosch, Metabo, Makita, AEG. Будівельне обладнання всім відомо за такими брендами як Eibenstock, Masalta, Scheppach, AGP. Обладнання для дому та саду представлено відомими брендами Husqvarna, Stihl, Viking, Husqvarna, Ikra-Mogatec, Hyundai, Alko. Верстати-такими як JET, Scheppach, FDB, Optimum.

Дорожачи своєю репутацією, відомі бренди виконують суворий контроль виробничого процесу і сертифікацію обслуговування своєї продукції, тому, незалежно від географії, їх якість залишається завжди на висоті.