Каталог

Сервісний центр

Сервісний центр Євроінструмент, авторизований провідними світовими виробниками, виробляє гарантійне і післягарантійне обслуговування електро- і бензоінструменту, силового обладнання та садової техніки.

Ми уважно ставимося до кожного звернення нашого клієнта, будь то приватні особи або великі компанії, і робимо все, щоб співпрацювати з нами було легко і зручно. Знаючи бажання наших клієнтів, ми гарантуємо, що обслуговування буде відповідати найвищим вимогам.

Правила роботи сервісного центру Євроінструмент
Швидко

У разі виявлення несправності в процесі експлуатації техніки, ви можете звернутися в наш сервісний центр безпосередньо, минаючи різні інстанції і сторонні організації, адже ви зробили покупку у нас, а значить ми несемо відповідальність і усунемо проблему в найкоротші терміни.

Вигідно

Якщо у Вас немає можливості відвезти техніку в сервісний центр, то скористайтеся безкоштовною послугою нашої кур'єрської служби за умови, що товар куплений в нашому магазині і його вага перевищує 5кг.

Якісно

На нашому складі завжди є в наявності фірмові запчастини та комплектуючі, які ми замовляємо безпосередньо у постачальників. Це дозволяє нам виконувати тільки якісне обслуговування і ремонт.

Підготовка фахівців

Щоб обслуговування клієнтів відповідало високому рівню, ми приділяємо велику увагу кваліфікації співробітників Сервісного центру. У нас працюють фахівці з вищою технічною освітою, які постійно вдосконалюють свої навички, проходячи курси підвищення кваліфікації. Щоб досконально розбиратися в пристрої техніки вони проходять практичне навчання в лабораторіях провідних виробників. Таким майстрам можна довіряти!

Додаткові послуги

Крім ремонту, наш сервісний центр виробляє передпродажну підготовку товарів, а також технічне обслуговування пристроїв з дво- і чотиритактними двигунами. Якщо потрібно підготувати техніку до сезону, ви можете сміливо звертатися до нас. Також ми завжди раді надати вам професійні консультації з питань установки і експлуатації обладнання або інструменту.

Відділ претензій

Шановні покупці! Ми раді запропонувати вам допомогу у вирішенні виниклих складнощів з наданими нами послугами і товарами, придбаними в мережі наших магазинів. Ви можете залишити заявку у формі зворотного зв'язку або звернутися до нас за контактними номерами телефонів.

Контакти.

Ми допоможемо!

Ми хочемо, щоб у наших клієнтів не було проблем з технікою, а в разі виникнення поломок їм було куди звернутися. Тому в наших магазинах є можливість попереднього технічного огляду товару, що купується. Також ви завжди можете скористатися консультацією фахівця і скористатися послугами кур'єрської служби (безкоштовно, якщо вага товару перевищує 5 кг). Ми не залишаємо без уваги і жителів регіонів: для них ми створили єдину базу сервісних центрів виробників, товари яких представлені на сайті.